Jak otworzyć drzwi samochodu VAZ

W życiu kierowców zdarzają się sytuacje, gdy chcesz otworzyć drzwi samochodu VAZ za pomocą improwizowanych środków, bez klucza. Na przykład, można wyszli z salonu i захлопнули drzwi, zostawiając kluczyki w stacyjce, lub akumulator siadł, a możliwości otworzyć zamek bez alarmu nie ma.

Jak otworzyć drzwi samochodu VAZ

Trzeba

  • – długi kij lub szczotka;
  • – uszczelka lub poduszka aparat z pompą;
  • – deseczki;
  • – skrętka komputerowa para;
  • – нихромовая drutu;
  • – szczypce;
  • – wycieraczki z samochodu;
  • – ładowarka lub naładowany akumulator;
  • – śrubokręt.

Instrukcja

1
Spróbuj otworzyć po kolei wszystkie drzwi – być może, chociaż bagażnik się otwiera. Przez otwarty bagażnik, jeśli istnieje możliwość, пролезьте do salonu i otwórz tylne drzwi od środka. Jeśli nie ma możliwości przejść przez nie, spróbuj dosięgnąć przycisku tylnej klapy długim kijem lub, na przykład, szczotką ze zgarniaczem.
2
W niektórych modelach samochodów VAZ szyby w drzwiach tylnych mają luz i z czasem zwisają, więc spróbuj poszerzyć szczelinę między szybą a drzwiami. Aby to zrobić, należy użyć uszczelki lub gumową aparat (накачивайте jej pompą). Lepiej nie używać śrubokręta lub dłuto, przy tym może wylecieć wszystkie szyby. Można również spróbować poszerzyć szczelinę między słupkiem a drzwiami, do tego weź dwie grube deski, wsuń w szczelinę i wyciśnij tak, aby można było wsunąć pętelkę.
3
Kiedy do państwa dyspozycji będzie szczelina między szybą a drzwiami, albo między drzwiami a słupkiem, zrób pętelkę z нихромовой drutu lub drutu, który został wyodrębniony z komputerowej skrętki. Aby zrobić taką pętlę, należy wyjąć z zewnętrznego oplotu kabla, jeden z nich złóż na pół i umieścić z powrotem w odciąć. Na wyjściu z niej tworzy pętlę – masz wokól mnie, którą można dokręcać.
4
Przełóż pętlę lub wokól mnie w szczelinę, złap się przycisk, mocujące zamek drzwi, dokręcić wokól mnie i będziesz musiał zadzwonić do góry. W skrajnym przypadku, jeśli nie ma pod ręką drutu, weź dozorca od samochodu, wyjąć igłę i złóż szczypcami tak, aby na końcu powstał hak. Następnie przyłóż im przycisk i będziesz musiał zadzwonić, aby otworzyć drzwi maszyny.
5
Jeśli w samochodzie siadł akumulator, a możliwości jej otworzyć kluczami nie, weź ładowarka lub akumulator od innego auta. Zdejmij противотуманную faro i wyciągnij przewód z alternatora (lub wyjąć go w jakikolwiek inny sposób), włóż do niego „plus” ładowarki, minus można złożyć na karoserię lub tarcza hamulcowa. W rezultacie po pewnym czasie bateria będzie się ładować w ten sposób, że będzie w stanie otworzyć drzwi po naciśnięciu przycisku alarmu.
6
Jeśli twój samochód już nie bardzo nowa, i masz wystarczająco dużo sił, wypróbuj następujące metody: ze wszystkich sił pociągnąć drzwi do góry i będziesz musiał zadzwonić na siebie. Przy dość zużyte zawiasach drzwi otworzy, nawet jeśli do tego nie провисала.
7
Weź mocny śrubokręt i dodaj ją w zamek klapy tylnej, a następnie obróć. Staraj się nie uszkodzić lakier wokół zamku. Oczywiście, w takim przypadku, po tym, jak otrzymasz dostęp do swojego samochodu, trzeba będzie wymieniać zamek.
Należy zwrócić uwagę
Nie należy stosować podane wskazówki dla celów niezgodnych z prawem, kradzież cudzego samochodu – karalność, które dają do 10 lat więzienia.

logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.