Jak określić szybkość transmisji danych

Podczas pobierania danego pliku z internetu, ciekawe informacje dotyczące prędkości, a także o czasie, który trzeba czekać do zakończenia całej operacji. Można to zrobić za pomocą specjalnego oprogramowania.

Jak określić szybkość transmisji danych

Instrukcja

1
W internecie jest duży lista różnego oprogramowania, które pozwala w czasie rzeczywistym zobaczyć szybkość transmisji danych. Jednym z popularnych narzędzi jest Download Master. Ten program jest rozprowadzany całkowicie za darmo. Można ją znaleźć w internecie lub zainstalować z dysku, na którym znajduje się dystrybucja systemu operacyjnego z instalacją programów w trybie WPI.
2
Zainstaluj oprogramowanie na dysk twardy komputera. Dla wygody zainstaluj w systemowy dysk lokalny, aby program i wszystkie pliki do pobrania zostały na jednym dysku lokalnym. W przypadku sytuacji awaryjnych można wykonać kopię zapasową i szybko przywrócić dane bez żadnych strat. Na pulpicie pojawi się skrót, za pomocą którego można otworzyć główne okno programu.
3
W zasobniku systemowym pojawi się ikona, która po ponownym załadowaniu wyświetla bieżący proces. Otwórz program, klikając dwukrotnie lewym klawiszem myszy na skrót. W przeglądarce znajdź plik, który chcesz pobrać. Prawym przyciskiem kliknij na link i wybierz z menu kontekstowego opcję „Kopiuj adres odnośnika”. Ładowanie automatycznie integruje się w okno programu. Trzeba tylko kliknąć przycisk „Pobierz”.
4
Oprogramowanie to pozwala ładować jednocześnie do 10 pobrań, ale lista oczekujących plików może być nieskończony. Naprzeciwko każdego pobierane pliku zostanie wyświetlona prędkość pobierania, a także czas, który będzie potrzebny do całkowitego zakończenia. W górnej części programu znajduje się mały wykres, który wyświetla maksymalną i minimalną prędkość pobierania wszystkich plików. Możesz zostawić opis do pliku, aby potem uniknąć nieporozumień w przypadku dużych plików.
logo
Article Categories:
Połączenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *