Jak odzyskać utracony nakaz mieszkania

Wraz z wejściem w życie nowej redakcji kodeksu Mieszkaniowego federacji ROSYJSKIEJ nakaz wzbudzenie lokal mieszkalny stracił poprzednia wartość. Przywrócić nakaz w dosłownym znaczeniu w większości przypadków nie można. Ale można i trzeba zmienić inny mu dokument.

Jak odzyskać utracony nakaz mieszkania

Instrukcja

1
Skontaktuj się w spółkę zarządzającą, usługową domu (BIURA, stanowisko inżyniera, usługi Inżynierskie, itp. — w zależności od regionu) z wnioskiem o wydanie kontrolnej pokładowej do nakazu. Jeśli gwarancyjna zachował się, dostaniesz go na ręce. Jeśli nie, trzeba mieć zaświadczenie o tym, że kupon nie zachował się.
2
Z tej pomocy należy skontaktować się z technikiem usług mieszkaniowych administracji swojego rejonu (na przykład, w Moskwie — w administracji rejonowej rady).
3
Napisz do administracji dzielnicy wniosek o zawarcie umowy społecznej oraz zatrudniania. Wraz z wejściem w życie nowej redakcji LCD federacji ROSYJSKIEJ dokument ten ma taką moc, że w dawnych czasach nakaz, a to właśnie jest podstawą do użytkowania lokalu.
4
Uważnie przeczytaj i podpisz umowę. W razie potrzeby przekaż wszystkie dokumenty, które zostaniesz poproszony o podanie. Wyjątkowo potrzebne paszporty wszystkich, kto jest zameldowany w mieszkaniu, więc najlepiej w miarę możliwości przyjść na spotkanie wszystkich razem i z dokumentami tożsamości przestępczości.
5
Jeśli w administracji odmówić przyjęcia wniosku wymaga pisemnego umotywowanego odwołania. W sytuacjach, gdy to osiągnąć na przyjęciu nie można wysłać oświadczenie pocztą cenne z listy załączników i potwierdzeniem odbioru. Odpowiedzieć ci mają obowiązek w ciągu miesiąca od otrzymania wiadomości e-mail.
6
Zwrócić się do sądu odwołania od otrzymanej odmowy. Dla potwierdzenia swoich racji wykorzystaj wszystkie dostępne dokumenty: paszport z adnotacją o zameldowaniu, wyciąg z brownie książki i kopię finansowo-konta osobistego. Pomocne będą również zeznania świadków, mogących potwierdzić sąd, że mieszkasz w tym mieszkaniu i ulokowały w niej legalnie.
7
Podpisz umowę społecznego zatrudnienia w przypadku decyzji sądu na swoją korzyść.
Porada
Jeżeli miejska mieszkanie, znajdujące się u ciebie w użytkowaniu, mieści się w starym lub awaryjnego domu, aby uzyskać alternatywnej mieszkania nakaz nie jest potrzebny, wystarczy rejestracji w miejscu zamieszkania.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *