Jak odblokować gg

Do autoryzacji w GG trzeba mieć UIN (numer identyfikacyjny, przypisany do każdego użytkownika) i hasło do niego. Wpisując te dane w specjalny program, można komunikować się z innymi ludźmi w czasie rzeczywistym. Jeśli jednak utracone UIN lub hasło, zalogować się w komunikator nie będzie w stanie. Trzeba odzyskać utracony dostęp.

Jak odblokować gg

Instrukcja

1
Do odzyskiwania hasła do logowania przejdź do oficjalnej strony GG – http://www.icq.com/ru. Na liście dostępnych partycji znajdź „Odzyskiwanie hasła”. Blok z partycjami znajduje się w dolnej części strony głównej. Po kliknięciu na link pojawi się formularz do wypełnienia. W niej tylko dwa pola: w pierwszą wprowadź adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, a po drugie – kod z obrazka. Na podany adres system wyśle e-mail z instrukcją odzyskiwania hasła.
2
Warto zauważyć, że UWE nie mogą zostać przywrócone. Dlatego, jeśli zgubiłeś go, trzeba będzie zarejestrować nowy profil. Do przejścia tej procedury, odwiedź witrynę internetową http://www.icq.com/ru. Niezbędne link „Zarejestruj się w GG” znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej. Jak tylko przejdziesz przez nią, to będzie kwestionariusza. Jest w niej takie pola, jak imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, adres e-mail. Również wymyśl hasło, które jest przeznaczona do logowania w systemie. Postaraj się zrobić to jak można bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co pamiętam, to lepiej zapisz gdzieś. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt na forum lub na wsparcie techniczne strony internetowej.
3
Ponadto, w celu autoryzacji w ICQ będzie konieczna jest specjalny program-komunikator, który działa na urządzeniu z aktywnym połączeniem internetowym. Jest ona dostępna do pobrania na oficjalnej stronie GG – http://www.icq.com/ru. Odpowiedni link znajdziesz w prawym lub lewym górnym rogu strony. Należy zwrócić uwagę, że na stronie dostępne wersje oprogramowania dla telefonu, jak i komputera.
Porada
Zaleca się pobierać tylko te programy, których stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla twojego urządzenia i danych. A do tego odwiedzaj tylko oficjalne strony producentów, a nie innych zasobów.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.