Jak nauczyć się tańca freestyle

Фристайлом nazywa wolny, nowoczesny styl tańca, który w niczym nie jest ograniczony. Nie wymaga znajomości standardowy ruchów, tancerz musi improwizować, tworzyć coś własnego.

Jak nauczyć się tańca freestyle

Instrukcja

1
Poszukaj w swoim mieście, kursy tańca lub do szkoły specjalnej. Możliwe są zajęcia i z indywidualnym trenerem. Jednak rozpocząć zajęcia zaleca się jednak wśród innych tancerzy. W ten sposób można obserwować ich ruchy, a to pozwoli ci stworzyć niepowtarzalny styl. Po prostu weź swoje ulubione odmiany i umieszczaj je w taniec, staraj się urozmaicać go. Być może na początku improwizować okaże się dość trudne.
2
Słuchaj tej muzyki, która jest uważana za najbardziej popularnej w narciarstwie. Zwracaj uwagę na rytm. W wolnym czasie można wyświetlać filmy. One pozwolą ci nauczyć się nowych ruchów, uczą, jak należy prawidłowo się poruszać. Z nich można dowiedzieć się wiele nowych i przydatnych informacji. Dodawać w każdy taniec własne wariacje, zmieniaj kolejność wykonywanych ruchów.
3
Staraj się zwracać zajęć nie mniej niż 10-20 minut dziennie. Jeśli istnieje możliwość, tańczyć przed lustrem. Więc można zobaczyć niedokładność wykonania lub, wręcz przeciwnie, dowiedzieć się o tym, że jakiś ruch wychodzi lepiej od innych.
4
Odwiedzaj kluby lub inne miejsca, gdzie tańczą freestyle. Obserwuj tancerzy i analizuj ich ruchu. Zwróć uwagę na podobieństwo/odmienności tańca. Nie wahaj się zapytać rady u innych ludzi: na pewno dadzą ci dobre wskazówki pomogą doskonalić swoje umiejętności.
Należy zwrócić uwagę
Do uprawiania фристайлом nie trzeba spełniać jakichś specjalnych wymagań, bo nauczyć się tańca mogą ludzie w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Jednak, aby osiągnąć widoczne rezultaty trzeba będzie wydać co najmniej dwóch do trzech godzin w tygodniu przez cały rok. Przy okazji, do ćwiczeń nie potrzeba nic specjalnego obuwia lub odzieży, można zajmować się w tym, co jest dla ciebie wygodne i komfortowe.

logo
Kategoria:
Taniec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.