Jak nauczyć się tańczyć jumpstyle

Jumpstyle – młodzieżowy taniec pochodzący z Belgii. Jest to nowy kierunek i muzyka też jest potrzebna konkretna. Znaczenie tańca polega na tym, że tworzony jest łańcuch z różnych pozycji nóg, pozycji zmieniają się w skoku. Ręce w tańcu nie uczestniczą i znajdują się w położeniu swobodnym. Nauczyć się wykonywać jumpstyle nie jest trudne i można to zrobić nawet w jeden dzień, jeśli zrozumieć istotę tańca.

Jak nauczyć się tańczyć jumpstyle

Trzeba

  • – wygodne obuwie (trampki, tenisówki);
  • – wideo-lekcje;
  • – duże lustro.

Instrukcja

1
Znajdź samouczki wideo na Jumpstyle i wypróbuj je. Aby opanować ten taniec, tylko trzeba zrozumieć, na czym opierają się na jego ruch. Sam taniec jest zupełną improwizację. Po raz pierwszy naśladuj wykonawcami, a gdy nauczysz się, można tańczyć jumpstyle, wykorzystując swoje unikalne kombinacje подскоков.
2
Przygotujcie wygodne buty. Najlepiej tańczyć Jumpstyle w adidasach lub trampki. Buty powinny ciasno siedzieć na nodze, aby uniknąć zwichnięcia, i jednocześnie musi być wygodne i nie zginać nogę.
3
Teraz można uczyć się pierwsze ruchy tańca. Nie podejmować od razu do złożonych wątków подскоков i wysokiej „выбрасываниям” stóp w górę. Z doświadczenia można łatwo nabawić się kontuzji. Poznaj skromny ruchu w zwolnionym tempie i najlepiej przed lustrem, aby można było zobaczyć siebie z boku.
4
Teraz musisz nauczyć się tańczyć освоенные ruchu w szybkim tempie. Lepiej jest zrobić również przed lustrem. Staraj się doprowadzić wykonanie łańcucha do mechanizmu, aby nawet bardzo szybkie tempo, nie kazał ci się zastanawiać, jaki подскок dalej należy.
5
Kiedy opanujesz ruchy tancerzy z lekcji wideo, będziesz już wystarczająco przygotowane do tego, aby marzyć. W improwizacji łańcuchów подскоков i jest sens tańca Jumpstyle. Nie bój się wymyślać nowe ruchy, bo już wystarczająco przygotowane do tego.
Porada
Wybierz rytmicznej muzyki z ciągłym szybkim tempem. Czyńcie Jumpstyle w przestronnym pomieszczeniu lub na zewnątrz. W małym pokoju nie będzie w stanie wykonywać подскоки i zakręty z dużą amplitudą. Uczyć się tańczyć lepiej z przyjaciółmi – tak można sobie pomagać i dawać rady.

logo
Article Categories:
Taniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *