Jak nauczyć się tańca arabskiego

Tańce orientalne fascynują, zachwycają swoją tajemnicę, wdzięk, oryginalnością i pięknem. I dlatego teraz istnieje wiele, którzy chcą nauczyć się takich tańców, które pomogą osiągnąć dobrą formę fizyczną.

Jak nauczyć się tańca arabskiego

Instrukcja

1
Zdecyduj, w jaki sposób chcesz się zajmować arabskich taniec: z lektorem lub samodzielnie. Każdy z tych sposobów ma swoje plusy i minusy. Na pierwszym etapie nauki zaleca się jednak skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą. Nie tylko pokaże ci podstawowe elementy tańca, ale i nauczy, jak prawidłowo je wykonywać, nie uszkadzając stawy i kręgosłup. Przejście pierwszego etapu zajmuje nie mniej niż miesiąc: wszystko zależy od twojej kondycji, intensywności i częstotliwości prowadzonych treningów.
2
W następnym etapie trener nauczy cię uczyli się wiązać elementy w jeden taniec. Ponadto, do tej pory powinieneś już nie tylko słuchać muzykę arabską, ale i usłyszeć ją, umieć odróżnić ją style: nowoczesny i klasyczny.
3
Jeśli ci wygodniej robić samodzielnie, należy przestrzegać kilku prostych wskazówek. Pomóc w nauce arabskiego tańca może kurs wideo, w internecie jest ich całe mnóstwo. Można również kupić w sklepie płyty i książki z dokładnym opisem każdej lekcji. Jednak nie zapominajmy o tym, że nie warto powtarzać raz wszystkie ruchy z program szkoleniowy. Najlepiej zacząć od prostych, stopniowo przechodząc do zawiłych i trudnych ruchów.
4
Przed zajęciem zaleca się utworzenie cichą i spokojną atmosferę. Zadbaj o to, aby nic nie mogło odwrócić: wyłącz telewizor, komputer i telefon komórkowy. To pomoże ci się zrelaksować i skupić się na właściwej drodze. W miarę możliwości zrób harmonogram zajęć i zdecyduj, ile czasu jesteś gotowy poświęcić treningów. Optymalnie to godzina zajęć przeprowadzony możliwie intensywnie. Ponadto, twoje wysiłki nie pójdą na marne, jeśli będziesz tańczyć nie rzadziej razy w tygodniu. Nie ma sensu się spieszyć dwie lub trzy godziny z rzędu, ale robi to raz w miesiącu. Zajmij się stopniowo, ale coraz częściej.
Porada
Zajmij się przed lustrem: tak, będziesz mógł obserwować swoje ruchy i od razu widać błędy w wykonaniu.

logo
Kategoria:
Taniec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.