Jak nauczyć się tańczyć drum ’ n ’ bass

Na początku lat 90-tych xx wieku pojawił się nowy muzyczny kierunek Drum аnd bаss, który miał połamane rytmy. Pod nich i została faktycznie zrealizowana taniec drum. Jednak nauczyć się tańczyć do takiej muzyki wychodziło daleko nie u wszystkich. Ten nowy taniec вбирал w sobie wiele elementów innych tańców: przerwa-bity, hip-hopu i hard-stepa. Niektóre tańce, obejmowały jakichś elementów więcej, niektóre mniej. Zaczęło pojawiać się wiele dramatów stylów, zasadnicza różnica jest w ruchu nóg. Uliczny taniec drum ’ n ’ bass ponownie wchodzi w modę. Dziś będziemy uczyć się go tańczyć. Śledź nasze instrukcje krok po kroku.

Jak nauczyć się tańczyć drum ' n ' bass

Instrukcja

1
Wybierz odpowiednie ubrania do tańca. Lepiej wykonywać taniec w wygodnych trampkach lub adidasach na płaskiej podeszwie, bez platformy. Dla tego tańca najlepiej pasują luźne spodnie, dżinsy, tak i wszelkie inne spodnie, najważniejsze jest to, aby nie muru ruchów.
2
Zwróć uwagę na nogi, bo w tym tańcu są ważni. Wszyscy będą patrzeć na to, jak żyjecie „zwody” nogami.
3
Zaśpiewaj podstawę tańca, to się nazywa „bаsiс”. Jest to podstawa na przemian: skarpety – dobrze ci idzie – pięta.
4
Naucz się techniki: kolejne mahi do przodu w obie strony, a następnie krzyżowanie nóg.
5
Należy zwrócić uwagę na rozkładówki, to ważny element tańca. Zakręty są różne: po prostu odwrócenie, полуразворот na piętach lub palcach. Czasami rozkładówki są popełniane i w powietrzu. Jest najbardziej skomplikowana technika. Należą do niej zakręty o 180 i 360, a czasami i więcej stopni.
6
Uważaj na kąt, pod którym noga w tańcu wstaje na podłogę. Kąt ten musi być zawsze sprawne i poprawne.
7
Należy przestrzegać prędkości tańca. Decydującym elementem muzyki jest breakbeat. Podczas jego brzmienia trzeba uderzać piętą o podłogę.
8
Nie przesadzaj z siłą tańca. I zwróć uwagę na to, jak czynicie odbicia po przejściu „skarpety – pięta”.
9
Znajdź samouczki wideo tańca drum ’ n ’ bass w internecie. Tam jest i edukacyjne filmy są specjalnie dla początkujących. Gdy nauczymy się podstawowych ruchów, spróbuj połączyć je w taniec.
10
Zapisz się do tańca, tam na pewno znajdzie się program tego tańca. Życzymy powodzenia!
logo
Kategoria:
Taniec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.