Jak nauczyć się poprawnie fotografować

Analizując swoje zdjęcia, chcesz wyglądać na nich trochę lepiej? Zdarza się. To na tym zdjęciu okropny pryszcz wszystko zepsuł, a tu masz spojrzenie, jakby wypił kilka drinków, a na tej „wpisane” kilka zbędnych kilogramów. Każda dziewczyna chce zawsze wyjdzie na zdjęciach bez zarzutu i wyglądać jak supermodelka.

Jak nauczyć się poprawnie fotografować

Instrukcja

1
Poznaj siebie. Uważnie patrzeć na siebie w lustrze, zaznacz wszystkie swoje wady i zalety. Teraz, kiedy znasz ich, покрутитесь przed lustrem i wybierz najlepszy kąt. Obróć się lekko w prawo-w lewo, pobaw się ze światłem. Dowiedz się, jak pada na twarz, tworzy cień, przechyl głowę lekko na bok. Zobacz, w jakich pozach przeglądasz się najlepiej. Właściciele bujnych kształtach najlepiej być w tle na grupowym zdjęciu. Nie zapomnij o rękach. Czasami wychodzą na zdjęciach tak, jakby należą do kogoś innego.
2
Starannie dobieramy makijaż, fryzurę i ubrania, tak jak są one też odgrywają ważną rolę na zdjęcia. Kosmetyki powinny być zawsze minimum, aby tylko podkreślić swoje wspaniałe oczy i nadać ponętności ust. W wyjątkowych przypadkach skorzystaj tonem do twarzy, aby ukryć niedoskonałości skóry. Żadnych cekinów być nie powinno, zapomnij o perłowych cieniach i румянах, a nawet biżuterii. Należy zwrócić uwagę na fryzurę: ona nie powinna was старить.
3
Wybierz nie jest zbyt jasne ubrania, bo można się zgubić, ona zawstydza. Ale nie warto zakładać zbyt бледную ubrania, aby nie zlewać się z tłem. Lepiej wybrać intensywny kolor, który będzie skupić się na oczach i odcieniu skóry. Fason powinien podkreślać zalety lub maskować niedoskonałości twojej figury.
4
Nie zapominaj, że najważniejsze na zdjęcia – to oczy. W momencie robienia zdjęć pomyśl o przyjemnych chwil, przypomnijcie sobie wesołą historię. Twoje oczy będą błyszczeć, a obraz na zdjęcia będzie jasne i życiowym. Jeśli chcesz wyglądać trochę dramatyczne, skieruj wzrok w kierunku.
5
Nie trać swoją indywidualność, zrelaksować się podczas fotografowania, bez względu na to, że позируете. Zdjęcie będzie nieskuteczne, jeśli będą widoczne twoje napięte mięśnie. Na twarzy odbija się twoje samopoczucie, więc staraj się nie robić zdjęć w ciągu pierwszych godzin po przebudzeniu i w czasie choroby.
logo
Kategoria:
Zdjęcie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.