Jak nazwać album ze starymi zdjęciami

Stare zdjęcia są praktycznie w każdym domu. Ich przechowywać, aby pamiętać historię swojej rodziny i przekazywać tę wiedzę dalej. Aby stare zdjęcia lepiej zachowane, lepiej umieścić je w specjalnym, pięknie zaprojektowany album.

Jak nazwać album ze starymi zdjęciami

Instrukcja

1
Stare zdjęcia – to krucha pamięć o historii rodziny, dlatego do ich zapisania warto dokonać pewnego wysiłku. Na przykład, kupić specjalny album odpowiedniego projektu (lub których możecie następnie zmienić go samodzielnie), wymyślić piękne, прочувствованное nazwa i przechowywać cenne zdjęcia w nim, z czasem dodając zdjęcie do albumu-szkice z życia.Tytuł tego albumu powinno być bardzo dokładne, przypominającym motto lub assassin rodziny, lub odzwierciedlającym jej główną ideę postawy.
2
Jeśli nie masz czasu bezpośrednio na wypracowanie nazwy do albumu fotograficznego, można skorzystać z gotowych opcji. Do tego użyć dowolnego kieszonkowy aforyzmów. Otwórz go na właściwym rozumieniu – na przykład, „honor”, „godność”, „duma”, „miłość” i wybierz powiedzenie, przysłowie lub powiedzenie, która spodoba się państwu.Kolejnym prostym sposobem będzie wybór wśród skrzydlatych łacińskich zwrotów. Można je znaleźć w specjalnych drukowanych słownikach lub na różnych internetowych źródeł. W przypadku, gdy wyszukiwanie jest prowadzone w internecie, dokładnie sprawdzać poprawność tłumaczenia wyrażenia – zdarzają się przypadki błędnych traktowań.
3
Jeśli w rodzinie jest ulubiony pisarz-classic, jako nazwy można pożyczyć jakąś z jego cytatów. Wiele dzieła wielkich poetów i pisarzy są praktycznie gotowym zbiorem pięknych, trafne wyrażenia i żartów. Szczególnie popularne w tym zakresie A. S. Puszkina, M. Lermontowa, A. S. Gribojedow, A. P. Czechow.
4
Najbardziej oryginalnym rozwiązaniem na pewno będzie samodzielne tworzenie nazwy. W tym celu w pierwszej kolejności trzeba zrozumieć, jakie cechy dawnych pokoleń rodziny były najbardziej godni i spróbować wyrazić to w formie krótkiego sloganu pouczenia. Na przykład: „Uczciwość i miłość – najbardziej wierni drogi życia”, „Niech przyszłość zgodny z przeszłości”, „Pamiętaj o swoją historię”, itp. Nazwę można napisać od ręki, jeśli na fotografii ma do tego specjalne pole, lub wykonać w postaci aplikacji z papieru, tkaniny lub zamszu.
logo
Article Categories:
Zdjęcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *