Jak nauczyć się chodzić na wybiegu

Chodzić po wybiegu, jak profesjonalny model – nie jest to zadanie proste. Ono wymaga maksymalnej koncentracji i codziennej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Jak nauczyć się chodzić na wybiegu

Trzeba

  • – buty na wysokim obcasie;
  • – podium;
  • – wykładowca;
  • – książka.

Instrukcja

1
Naucz się relaksować i kontrolować oddech. Jest to bardzo ważna umiejętność, bez której nie będzie w stanie płynnie i ładnie chodzić po wybiegu. Więc połóż się na podłodze, rozluźnij wszystkie mięśnie. Zrób kilka głębokich wdechów i wydechów. Następnie stań na nogi i wyciągnij ręce w górę. Wszystko to pomoże ci zrobić oddech spokojny i przygotować mięśnie do wysiłku.
2
Zacznij ruch do przodu. Plecy miała równej podczas spaceru. Mieszajcie żołądek i wysoko trzymaj głowę. Unieś ramiona, jak to możliwe. Odrzuć je z powrotem, a następnie opuść. Należy uważać, aby pięta i nosek stanowili podczas chodzenia jedną linię. Obróć trochę skarpety w zewnętrzną stronę.
3
Należy uważać, aby najpierw porusza się przerwa, a następnie – obudowa. Nie закрепощайте nogi lub kręgosłup podczas chodzenia. Przesuń ręce w rytm ruchu, ale nie bardzo się nimi macha. Wszystkie te wskazówki pomogą ci stać się bardziej грациозной i wdzięku.
4
Ćwicz jak najczęściej chodzenie po wybiegu. Niech to będzie nawet obsesją. Wiele modeli na początku uciekają się do następnej metody: stawiają książkę na głowę i próbują iść na tyle płynnie, aby nie spadła. Niektóre проносят nawet mały stos z 3-4 książek. Należy stosować te techniki. Przyczyni się to do tworzenia praktycznie idealnej postawy i chodu. Nie martw się, jeśli najpierw książka cały czas zsuwa się. Ćwicz tak długo, aż będzie się trzymać podczas całego przejścia na wybiegu.
5
Wzmocnienie każdego dnia tors. Najbardziej w wzorcowego chodzenia otrzymują obciążenie mięśni pleców, ramion, brzucha i nóg. Spędzasz trening codziennie, wykonując rozciąganie kończyn i skłony do podłogi i w różne strony. Biegać możliwie małe krzyże, bo bieganie – uniwersalny rodzaj sportu, który równomiernie wpływa na wszystkie mięśnie.
Porada
Ćwicz chodzenie pod nadzorem profesjonalisty, jeśli nie rozumiesz jakieś chwile lub nie można ocenić swoje postępy. Również staraj się uczestniczyć w maksymalnej liczbie wyświetleń odzieży.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *