Jak narysować niezapominajkę

Delikatne голубенькие forget-me-u wielu ludów uważane za symbol miłości i wierności. Rosną one na wszystkich kontynentach i w wielu językach dla tych skromnych kwiatów, są podobne w rozumieniu nazwy. Forget-me-wygodniej rysować nie pędzlem, a wacikiem.

Jak narysować niezapominajkę

Trzeba

  • – arkusz papieru;
  • – tampon;
  • – gwasz, akwarela lub farby akrylowe;
  • – pastel;
  • – obraz z wizerunkiem forget-me-nots.

Instrukcja

1
Rozważ kwiat niezapominajki lub obraz z jego wizerunkiem. Zobaczysz, że składa się on z żółtym lub pomarańczowym midway i pięciu okrągłych niebieskich płatków. Płatki są takie same, więc malować je można za pomocą stempla lub tamponu..
2
Zrób wymaz. Wyciąć kawałek pianki i nawiń im koniec ołówka. Załączyć pianki nici lub taśmy klejącej. Co dwa wacika, otrzymasz możliwość jednym rysować żółte midway, a drugim — niebieskie płatki. Jest to przydatne, jeśli chcesz wyświetlić wiele forget-me-nots, bo te kwiaty prawie nigdy nie rosną pojedynczo.
3
Forget-me-zwykle są rozrzucone po zielonej łące, więc arkusz затонируйте na zielono. Zmocz papier поролоновой gąbką. Można dać arkusza trochę wyschnąć, ale nie jest to konieczne. Rozprowadzić farbę na całym arkuszu za pomocą tej samej gąbki lub grubego pędzla. Daj papierze do wyschnięcia.
4
Rysować niezapominajkę zacznij od midway. Wpisz na tampon żółtą lub pomarańczową farbę i umieść na arkuszu tłuste punkt. Im grubsze tampony, tym większe powstają niezapominajki . Narysuj jeszcze kilka серединок. Umyć tampon lub weź inny. Wokół każdej midway narysuj pięć identycznych niebieskich płatków. Mogą one różnić się kolorystycznie — jedne niebieskie, inne prawie fioletowe. To zależy od oświetlenia.
5
Cienkim pędzlem można narysować długie łodygi. Poprowadź linią końcówką. Długie, wąskie liście spróbuj tym samym pędzlem. Zacznij rysować od łodygi końcówką, a następnie delikatnie wzmocnić nacisk. Środek arkusza narysuj płasko, a na koniec ponownie unieś pędzel.
6
Aby narysować niezapominajkę pasteli, weź zieloną aksamitną papier. Tampon w tym przypadku bardziej pasuje patyczka. Dokładnie tak samo należy nawinąć kawałek waty na ołówek i zabezpieczyć go nitką. Pastel zetrzeć na papier ścierny. Zanurzyć wacik najpierw żółtą i zrób żółte okrągłe plamy. Wokół niego narysuj w ten sam sposób, okrągłe, niebieskie lub niebieskie płatki.
logo
Article Categories:
Rysunek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *