Jak napisać list w „Zdejmij to natychmiast”

W różnorodności nowoczesnych modnych kierunków i ciągle zmienianych trendów człowiekowi potrzebny jest autorytatywny przewodnik po stylu. Wśród współczesnych telewizyjnych projektów tego typu dużą popularnością cieszy się program „Zdejmij to natychmiast”.

Jak napisać list w

Trzeba

  • – dane osobowe przyszłego bohaterki;
  • – jej zdjęcia;
  • – komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Transmisja „Zdejmij to natychmiast” – to telewizyjny projekt, który ma wyraźną strukturę, jest obowiązkowym elementem której jest list доведенных do rozpaczy rodziny (najczęściej są to dzieci, siostry lub przyjaciółki przyszłej bohaterki). Bliscy pojawiają się nie tylko na początku, ale na końcu programu, gdzie dają ocenę nowego wizerunku uczestniczki. Jeśli chcesz wziąć udział w tym biegu, to lepiej poprosić bliskich napisać list na ten projekt.
2
Jeśli chcesz, aby udział w zdjęciach wzięła twoja przyjaciółka, siostra lub mama, to odezwij się na transmisję na własną rękę. Należy podać nazwisko, imię i nazwisko, miasto, telefon, adres e-mail, aby mogli się skontaktować z użytkownikiem. Napisz wiek przyszłego uczestniczki, opisz jej krótką biografię. Nie вдавайтесь w niepotrzebne szczegóły. Twoja historia nie musi być podobny do oficjalnego dokumentu. Celem tej krótkiej biografii – pokaż, seria jakich zdarzeń doprowadziła do obecnego stanu bohaterki. Z listu musi być jasne, w jaki sposób ukształtował się jej styl i wizerunek, który wymaga korekty.
3
Publiczność programu „Zdejmij to natychmiast” – zwykli rosyjscy kobiety. Dlatego opowiedziana w liście historia powinna być zbliżona телезрительницам. W tym przypadku masz znacznie większe szanse dostać się na projekt.
4
Następnie przejdź do opisu dzisiejszej sytuacji życiowej przyszłego bohaterki. Określ, jakie negatywne skutki ma jej wygląd na jej karierę, życie rodzinne. Należy zwrócić uwagę na niezgodność rozpaczliwego zewnętrznego stanu i bogatego świata wewnętrznego.
5
Nie mów o tym, co zmienić garderoba kobiety utrudniają trudne warunki materialne. Program „Zdejmij to natychmiast” – to nie instytucja charytatywna transmisja. Musisz zrobić nacisk na to, że bohaterka nie może sama umiejętnie złożyć swoją garderobę i jej potrzebujesz porady profesjonalnych stylistów, a nie pomoc materialna.
6
Jeśli wygląd kobiety zaczyna negatywnie wpływać na otoczenie (na przykład, подрастающая córka kopiuje zły styl matki), to odbija się w liście i ten fakt.
7
Koniecznie załącz zdjęcia przyszłego uczestniczki w tych rzeczach, które są szczególnie jej nie idzie. Jeśli smak kobiety na dłużej z biegiem lat, to prześlij jej wcześniejsze zdjęcia w pięknej sukni, potem wybierz późniejszym obraz, gdzie styl ubrań już kuleje, i wreszcie, ostatnie zdjęcie, gdzie ty kłamco osiągnęła апофеоза.
8
Na zakończenie napisz ciepłe słowa o programie, należy podkreślić, że podziwiam profesjonalizm jej wiodących, regularnie zobacz wszystkie odcinki i przyjmuje do wiadomości porady stylistów.
9
Wyślij e-mail na adres [email protected]
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.