Jak napisać długi status

Skrótem, oczywiście, jest siostrą talentu. Ale czasami chcesz maksymalnie szczegółowo przedstawić swoją myśl, ale limit znaków w statusie, nie pozwala to zrobić. Okazuje się, że to ograniczenie można łatwo obejść.

Jak napisać długi status

Trzeba

  • Komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
W tej chwili można napisać status długiej nie więcej niż 160 znaków. Zdanie długim tego ograniczenia będzie bezlitośnie obcięta i nie skończyła. Możesz samodzielnie usunąć to ograniczenie i zwiększyć ilość znaków. Napisz długi status można tylko za pośrednictwem przeglądarki Opera, dla tego go pobrać z Internetu, jeśli go nie posiadasz, i zainstalować na komputerze.
2
Przejdź do trybu online przez Opera na swoją stronę na portalu społecznościowym i kliknij „Zmień status”. Po tym kliknij prawym przyciskiem myszy w wierszu wprowadzania, a następnie w pozycji spadek menu opcję „kod Źródłowy”.
3
Aby umieścić ogromny status, naciśnij kombinację klawiszy CTRL+F na klawiaturze, wpisz tam tekst maxlength i naciśnij przycisk Enter. Opera znajdzie słowo kodowe maxlength i przeznaczy go. Dalej usuniesz maxlength=”160″. („160” – to jest ograniczenie znaków). Po wykonaniu tych czynności kliknij w lewym górnym rogu zakładki „Zastosuj zmiany”.
4
Następnie ponownie wróć na kartę, gdzie otwarta strona sieci społecznej, w której będziesz edytował status. Teraz możesz zrobić długi status, pisząc tekst do 256 znaków. Pamiętaj, że spacje są również uważane za towarowymi. Należy pamiętać również, że stan będzie się wyświetlać w kilku zdaniach, a w jednym wierszu, ponieważ moderatorzy usunęli możliwość pisania statusu w kilku zdaniach.
5
Możesz samodzielnie wprowadzić tekst statusu w polu, a możesz skopiować swoje ulubione zdanie z dowolnego źródła. Do tego kręgu frazę i naciśnij kombinację klawiszy Ctrl+C. Następnie wróć na stronę, gdzie będziesz edytował status , należy umieścić kursor w polu wprowadzania statusu i naciśnij kombinację klawiszy Ctrl+V. Tekst pojawi się w statusie. Naciśnij Klawisz Enter.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.