Jak napisać Andrzeja Малахову

Jak każda znana reklamowa osoba, Andriej Małachow stara się unikać bezpośrednich kontaktów ze swoją publicznością i fanami, aby zachować trochę czasu na życie prywatne. Jednak to wcale nie znaczy, że kontakt z popularnym телеведущим nie ma możliwości.

Jak napisać Andrzeja Малахову

Instrukcja

1
Jeśli chcesz skontaktować się z Andrzejem Малаховым na temat jego programu „Niech mówią”, najlepiej zrobić to przez redakcję „Pierwszego kanału”, który produkuje ten projekt. W tym celu wejdź na stronę kanału telewizyjnego pod adresem http://www.1tv.ru, przewiń stronę do samego dołu i w prawym dolnym rogu na pasku menu kliknij przycisk „List do redakcji”.
2
W otwartym formularzu wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, wiadomości tekstowe i kod weryfikacyjny z cyfr i liter. Następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Po tym pozostaje tylko czekać na odpowiedź od redakcji.
3
Jeśli chcesz skontaktować się z телеведущим osobiście, nie przyciągając do dialogu innych pracowników telewizji, napisz wiadomość e-mail za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Andrzeja niej zapomnieć. Aby to zrobić, przejdź na jego stronę kontaktową pod adresem: http://malahov.ru/contacts i kliknij na przycisk „Napisz wiadomość”.
4
W otwartym formularzu wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i treść wiadomości. Jeśli uważasz, dodać do wiadomości swoje telefony kontaktowe. Następnie upewnij się, że w trzecim wierszu od góry formy podana opcja „Osobiście”, czyli wiadomość pójdzie bezpośrednio do Andrzeja, a następnie kliknij na przycisk „Wyślij”. Dalej znów pozostaje tylko czekać na wynik. Jeśli Małachow zainteresuje twoją wiadomość, to skontaktujemy się z tobą na podany adres lub telefon.
5
Oprócz wiadomości e-mail możesz napisać do Andrzeja Малахову list i wysłać go pocztą. W tym przypadku wybierz odpowiedni adres z dwóch podanych na jego oficjalnej stronie internetowej. Możesz wysłać list do redakcji „Pierwszego kanału” na adres 127427, Rosja, Moskwa, ul. Akademika Królowa, w. 12 lub napisz w Wydawnictwo Hearst Shkulev Media/ИнтерМедиаГруп”, który wydaje magazyn Andrzeja Malakhov „StarHit”. W tym przypadku wprowadź następujący adres: 115162, Rosja, Moskwa, ul. Шаболовка, w. 31, s. B, wejście 6.
Należy zwrócić uwagę
Nawet jeśli bardzo chcesz skontaktować się z телеведущим osobiście nie nadużywać możliwości korespondencji, nie wsypywać go do wiadomości. Jeśli ci nie odpowiedział natychmiast, czekać kilka tygodni i wyślij ponownie e-mail. Przy tym staraj się wyrażać poprawnie i z rezerwą.

Porada
Aby mieć pewność, że twoja wiadomość dotarła pod wskazany adres, wysłać list polecony z informacją. W tym przypadku otrzymasz potwierdzenie doręczenia pisma z przeznaczeniem.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.