Jak na Самсунге czytać książki

Większość nowoczesnych telefonów komórkowych korzystają nie tylko z jego przeznaczeniem. Istnieje kategoria ludzi, którzy wolą czytać książki lub dokumentów za pomocą urządzeń mobilnych, a nie zwykłych papierowych kopii.

Jak na Самсунге czytać książki

Trzeba

  • – Kabel USB;
  • – Adapter Bluetooth;
  • – Read Maniac.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz korzystać z telefonu komórkowego lub smartphone do czytania książek, zacznij od ustalenia możliwości tego urządzenia. Przeczytaj instrukcję obsługi lub sprawdź informacje na stronie producenta. Dowiedz się, które typy plików tekstowych obsługuje twój telefon komórkowy.
2
Większość komunikatorów z łatwością obsługują pliki w formacie doc, a nawet docx. Podczas pracy z takimi urządzeniami, wystarczy po prostu przesłać dokumenty do pamięci telefonu lub na pendrive. Wykonaj tę procedurę.
3
Wybierz program-czytnik, odpowiednią dla danego modelu urządzenia. Ważne jest, aby zrozumieć, że większość aplikacji nie jest rozwijany dla konkretnego modelu urządzenia, a dla systemu operacyjnego, który jest używany do sterowania tym urządzeniem.
4
Jeśli posiadasz budżetowego modelu telefonu obsługującego pracę z aplikacjami java, konieczna specjalistyczne narzędzie. Pobierz aplikację Read Maniac. Sam pulpit, plik musi mieć rozszerzenie jar. To pozwoli na uruchomienie programu bez wcześniejszej instalacji.
5
Skopiuj pobrany aplikacji na pendrive lub pobierz go do pamięci urządzenia mobilnego. Narzędzie Read Maniac obsługuje wyłącznie pliki w formacie txt. Ponadto, istnieje możliwość otwierania tekst, spakowane w archiwum.
6
Jeśli twój telefon nie akceptuje txt-pliki bezprzewodowo, spróbuj skorzystać z kabla USB w celu pobrania potrzebnych informacji. W tej sytuacji, gdy możliwość korzystania z połączenia przewodowego, utwórz rar-archiwum z metodą kompresji „Bez kompresji”.
7
Skopiuj do niego odpowiednie dokumenty tekstowe. Pobierz archiwum w telefon komórkowy. Uruchom program Read Maniac i otwórz żądany plik.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *