Jak malować graffiti na kartce

Trenować rysować graffiti najlepiej na kartce papieru. To nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Przejść do malowania ścian można tylko po tym, jak została opanowana technika malowania w technice graffiti na papierze.

Jak malować graffiti na kartce

Trzeba

  • – papier;
  • – prosty ołówek;
  • – kolorowe kredki lub markery.

Instrukcja

1
Uważnie przyjrzyjcie się do już gotowego, profesjonalnego graffiti. Poznaj technikę wykonania rysunków, lokalizacja i odcienie odblasków i cieni. Nie warto zwracać uwagi na niskiej jakości i rozmyte obrazy, takie rysunki wykonane непрофессионалами i nie powinny cię interesować.
2
Znajdź ciekawe zdjęcia w internecie i wydrukować je. Będą one miały dla wygody przed oczami, na początku po prostu срисуйте kontur. Zacznij od prostych, czarno-białych rysunków. Wygodniej i łatwiej udawać litery alfabetu i cyfry.
3
Nie należy umieszczać ich zbyt blisko siebie, niech pozostanie wystarczająco dużo miejsca dla dalszych poprawek i uzupełnień. Staraj się nadać wyciągniętych standardowy wygląd w stylu graffiti. Gdy dostaniemy się z tą częścią obrazu, spróbuj zrobić obraz przestrzennego.
4
Dodaj cieni i odblasków. Zmieniaj nacisk na ołówek, to pozwoli ci na tworzenie linii o różnej grubości. Ten sam efekt można osiągnąć, jeśli użyć kilku rodzajów prostych ołówków – ostro w klauzurze i lekko odłam.
5
Kolorowe obrazy o wiele ładniejsza czarno-białych, ale i rysować ich trudniejsze. Najpierw narysuj kontur. Przestrzeń wewnątrz linii zamaluj kolorem. Odblaski są tego samego koloru, ale w jasnych odcieniach. Można ich białe.
6
Cienie przedstawiają nieco ciemniejsze niż kolor podstawowy. Staraj się tworzyć kilka odcieni światła i cieni. Wtedy obraz będzie bardziej piękne i realistyczne. Spróbuj narysować jakiś napis w stylu „bańki”.
7
Napisz słowo w zwykły sposób. Następnie narysuj każdą literę, nie rób żadnych ostrych krawędzi, niech napis będzie zaokrągloną. Aby zmienić grubość liter, po prostu narysuj jeszcze jeden obwód. Bliżej do litery, aby ją ograniczyć, i dalej od niej, aby poszerzyć.
8
Teraz musisz usunąć wszystkie linie znajdujące się wewnątrz konturu. Otrzymany rysunek pomalować według własnego uznania. Kiedy trochę opanować technikę rysowania graffiti, zacznij udawać bardziej złożone obiekty.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.