Jak malować buty

Dać валенкам drugie życie i czynią je niezwykle stylowe i oryginalne można nie tylko za pomocą futro wykończenia i filcowej aplikacji. Zamiast igły i nici użyć do dekoracji tej ciepłe buty zimowe pędzlem i farbami.

Jak malować buty

Trzeba

  • – farby akrylowe
  • – szczotki
  • – klej PVA
  • – żelazko

Instrukcja

1
Aby farba położyła się dokładnie, i kosmki nie pozwalali nakładania obrazu, zagruntować buty. Do tego za pomocą płaskiego pędzla nałóż na całą powierzchnię butów, jeśli zdecydujesz się pomalować je w całości, lub na określony obszar wybrany do malowania, klej PVA.
2
Po tym, jak klej wyschnie, staje się przezroczyste. Krawca lub kawałkiem mydła nanieść na nasączone klejem powierzchnię wybrany rysunek. Następnie cienkim pędzelkiem narysuj rysunek farbą akrylową w kolorze czarnym. Aby obraz na obu butach był taki sam, korzystaj z parą.
3
Pomalować rysunki, dobierając odcienie biorąc pod uwagę fakt, że po wyschnięciu kolory będą nieco ciemniejsze. Cienkim pędzelkiem прорисуйте wszystkie dopracowany w najmniejszym szczególe.
4
Po osiem godzin, kiedy farba wyschnie, przykryć każdy butów cienką ściereczką i прогладьте żelazkiem bez pary w ciągu pięciu minut. Teraz farba zakorzenione i w pokrytych butach można śmiało wychodzić na śnieg.
5
Można również do dekoracji butów użyć farby akrylowe w баллончиках. Wytnij z papieru elementy składające się na wybrany rysunek, i za pomocą dwustronnej taśmy klejącej przymocuj je na buty, zagruntowane klejem PVA.
6
Wypełnić gradientem wybranego koloru na całej powierzchni валенка, czy tylko tę jego część, gdzie znajdują się elementy obrazu. Daj farbie wyschnąć.
7
Delikatnie отлепите papierowe kontury. Obszary, które pozostały nietknięte farbą, używanego do tworzenia tła, zamalować na biało. Następnie прорисуйте je za pomocą cienkiego pędzla kolorowymi farbami. Прогладьте żelazkiem w celu utrwalenia farby.
8
Po spacerów śmiało czyścić buty szmatką lub gąbką. Suszyć je, umieszczając w pobliżu urządzeń grzewczych, jednak nie należy stawiać bezpośrednio na akumulator. Mocno ubrudzone buty można umyć ciepłą wodą z mydłem, a następnie szczelnie wypełnić papierem.
9
Kiedy sezon zimowy zbliża się do końca, dobrze przewietrzyć i wysuszyć buty i położył się w worek, odłóż w suche miejsce. Koniecznie należy włożyć w woreczek z валенками tabletkę specjalnego narzędzia przed molami.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.