Jak leczyć zakażenia grzybicze anginę

Aktywacja grzybicze angina jest дрожжеподобный grzyba. Zaczyna aktywnie rozmnażać się przy osłabieniu odporności i niekontrolowane stosowanie leków przeciwbakteryjnych. Bez leczenia ostra forma angina może przejść w przewlekłe, dlatego ważne jest, aby zdiagnozować chorobę i podjąć działania.

Jak leczyć zakażenia grzybicze anginę

Trzeba

  • – leki przeciwgrzybicze;
  • – антимикотические roztwory.

Instrukcja

1
Gdy pojawi się płytki nazębnej i ból gardła skontaktować się z lekarzem. Dopiero po laboratoryjnego badania można postawić dokładnej diagnozy. Leczenie zależy od tego, jaki mikroorganizm wywołał chorobę. Antybakteryjne leki, które są przewidziane w przypadku pęcherzykowego lub лакунарной anginie, przy fungal porażce migdałków tylko niszczą.
2
Ponieważ jedną z przyczyn grzybicze angina jest immunodeficiency, należy rozpocząć przyjmowanie leków zwiększających siły obronne organizmu. Będą pomocne kompleksy multiwitaminowe, i leki na bazie interferonu.
3
Przepłukać migdałki антимикотическими rozwiązań. Bardzo wydajny traktowanie gardła nistatinom, rozcieńczonego w wodzie. Posiekać jedną tabletkę leku do stanu proszku i rozpuścić w 100 ml ciepłej wody. Płukać gardło otrzymanym płynem lub zwilż wacik w roztworze i taktuje migdałki.
4
Należy przyjmować leki przeciwgrzybicze na podstawie flukonazol lub itrakonazol. Leki te są w stanie zabić patogenu choroby w ciągu kilku dni.
5
Podczas choroby śledź energią. W diecie w dużych ilościach powinno być białka żywności, a oto produkty o wysokiej zawartości węglowodanów lepiej ograniczyć. Również w menu nie powinno być ostrych i słonych potraw. Jedzenie i napoje nie powinny być zbyt gorące lub zimne — to nie jest najlepszy sposób wpływa na stan stan zapalny migdałków.
6
Jeśli nie pomaga i choroba przeszła z fazie ostrej do przewlekłej, należy zwrócić się do laury i omówić dalsze działania. W niektórych przypadkach, bez interwencji chirurgicznej (przycięcie migdałków) się nie obejdzie.
Należy zwrócić uwagę
Po zakończeniu leczenia należy zdać powtórne badania. Brak płytki nazębnej w gardle nie zawsze świadczy o uzdrowieniu.

logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *