Jak leczyć blizny od poparzenia

Po długiej i żmudnej leczenia oparzeń zaczynają się goić. Jednak po ich gojenia się na skórze pozostają blizny i blizny, które czasami nie da się ukryć. Odwołując się do nowoczesnych metod leczenia i pomocy środków ludowej od nich można się pozbyć na zawsze.

Jak leczyć blizny od poparzenia

Trzeba

  • – aloes;
  • – miąższ dyni;
  • – olejek z płatków róży;
  • – прополисная maść;
  • – kora dębu.

Instrukcja

1
Прибегните do laserowej szlifowaniu blizny, która jest dobrym środkiem pozwalającym odzyskać обожженным obszarów skóry dawną czułość. Na dzień dzisiejszy chirurgia laserowa z powodzeniem stosowane do leczenia bardziej problematycznych oparzenia blizny i pomaga odzyskać nawet depresji gdy odpalam skórę twarzy. Przeprowadzenia dwóch – trzech zabiegów wystarczy, aby całkowicie usunąć blizny i głęboko wyrównanie wierzchniej warstwy skóry. W wyniku takiego oddziaływania skóra nabiera pokój koloryt, staje się jędrna i jest w stanie oprzeć się stanów zapalnych.
2
Również leczenie blizn może odbywać się za pomocą środków ludowej. Pomoże aloesu. Zdejmij skórę z papieru i umieść go miąższu na oparzenie. Sok z aloesu wspomaga szybki zwlekania rany. Podobne właściwości ma olej z płatków róży z dodanym w witaminę E, która nakłada się na poparzenie po jego chłodzenia.
3
Nałóż na wypalony obszar skóry maść z вощаного migawki z nagietka, który działa uspokajająco i заживляющим działaniem, lub 15% propolisnuû maść na bazie oleju roślinnego. Należy zaimpregnować maść nałożyć jałowy opatrunek i delikatnie nałożyć ją na miejsce oparzenia. Zmiana opatrunku należy nie częściej niż cztery razy dziennie. Również stosuje się do uszkodzonym obszarów miąższ dyni, która w świeżej postaci ma na blizny od poparzeń korzystne działanie.
4
Rób okłady z kory dębu, które przyczyniają się nie tylko do przyspieszenia gojenia, ale i znaczne zmniejszenie bólu. Do gotowania dębowego roztworu wlać 40 g surowca szklanką wrzącej wody, w ciągu pięciu minut gotować na wolnym ogniu. Po tym jak roztwór ostygnie, odcedzić, wycisnąć surowców i rób sterylne gadżetów. W okresie gojenia, poparzenia na skórze pojawią się zaczerwienienie i swędzenie. Aby je wyeliminować, na oczyszczoną skórę pod opaskę nałożyć olej z nasion rokitnika.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *