Jak grać „Zawołaj mnie cicho po imieniu…”

Piosenka „Zawołaj mnie” została napisana przez grupę „Lube” i po raz pierwszy wykonany w serialu „Posterunek” 8 grudnia 2003 roku. Wraz z samym serialem piosenka zdobyła sławę i miłość do ludzi. To dzieło teraz odtwarzane zarówno na dużej scenie, jak i na kameralnych kuchennych посиделках z gitarą.

Jak grać

Trzeba

  • – аккомпанирующий narzędzie;
  • – akordy piosenki;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Założyciele zespołu „Lube” – I. Matwijenko i N. Rastorgujew. Zespół istnieje od 1989 r. i wykonuje utwory w gatunkach muzyki ludowej, piosenki autorskiej, шансона i muzyki rockowej. Nazwę zespół zawdzięcza swojej pierwotnej narodowo-patriotycznych (любера, czyli mieszkańcy Люберец reprezentowane przez w obronie narodowej radzieckiej kultury od zachodniego wpływu).
2
Sama piosenka „Zawołaj mnie” w oryginalnej pracy przypomina romans: cienki orkiestracja, арпеджированные ruchy, mała ilość ozdób i подголосков, dużą uwagę piosenkarka-солисту. Podczas wykonywania w warunkach domowych należy trzymać się tej samej maniery.
3
Grać piosenkę można jak na gitarze i na pianinie lub innym instrumencie, pozwalającym wykonywać akompaniament (akordeon, akordeon itp.). Na gitarze najlepiej grać ciągu. Na instrumentach klawiszowych uważaj wykonania basu октавными uderzeniami. Najlepsza aranżacja – arpeggio w lewej ręce i дублируемая melodia w prawym.
4
Za cenne pomysły, skontaktuj się z oryginalnego nagrania. Słuchajcie instrumentalne przegrane, dobieramy je na słuch, czyńcie na аккомпанирующем lub dodatkowym instrumencie. Podczas przegranych zwiększać dynamikę. Na куплетах graj ciszej, szczególnie jeśli piosenkarka nie ma najsilniejszy głos: różnorodność dźwięków nie da słuchaczom go usłyszeć.
5
Dobierać akordy najniższej piosenki opcjonalnie: znane strony zapewniają muzyki popularnej raz w kilku formatach, od muzyki do tabulatury i akordy. W szczególności, na wskazanym w źródłach miejscu opublikowane akordy do piosenki „Zawołaj mnie”.
logo
Kategoria:
Muzyka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.