Jak nauczyć się grać na gitarze, nie znając nut

Uczyć się grać na gitarze, zarówno samodzielnie, jak i z nauczycielem. Jednak nauczyć się nut można i w procesie uczenia się, łącząc teorię z praktyką. Znajomość nut – opcjonalny element do startu. Najważniejsze jest to, że trzeba będzie, to wytrwałość i czas.

Jak nauczyć się grać na gitarze, nie znając nut

Instrukcja

1
Czy będziesz robić sam lub z kimś, rozpocząć należy od nauki prawidłowego lądowania. Należy zwrócić uwagę na to, że początkujący w żadnym wypadku nie grają na stojąco, na samym początku odbywa się wyłącznie w pozycji siedzącej. Istnieje klasyczna pozycja, której należy przestrzegać przynajmniej na początku. Ona nie jest obowiązkowe, najważniejsze, aby było ci wygodnie i aby twoja obudowa nie doświadczyłem silnego napięcia. Nie zapomnij o odpowiedniej inscenizacji rąk, ponieważ bezpośrednio wpływa na twoje zdolności i umiejętności. Tak więc, gitarę umieść na lewej nodze, a gryf ustawić tak, aby jego wierzchołek był mniej więcej na poziomie ramion. W grze nie склоняйтесь do przodu, plecy trzymaj równo.
2
Jeśli nie znasz nut, można z łatwością nauczyć się ich. Można to zrobić samodzielnie, bez pomocy nauczyciela (choć zbędna, to z pewnością nie będzie). Pobierz tony indeks można w internecie, stron internetowych z nimi więcej niż wystarczająco. Zacznij od prostych nut, kieruj się na Am, C, E, Dm i A7.
3
Dobry pomocne przy ćwiczeniu praktycznych umiejętności będą materiały wideo (pojedyncze lekcje lub raz kursy). Można je również znaleźć w sieci. Dzięki nim zyskasz dużą ilość nowej dla ciebie i bardzo przydatnych informacji. Podczas wyszukiwania staraj się wybrać taki materiał, który jest przeznaczony właśnie dla początkujących. Takie lekcje będą ci w pełni sił, nie będzie zbyt trudne. Wraz z nauczycielem będziesz uczyć się nowych piosenek, uczyć się i zapamiętywać akordy.
Należy zwrócić uwagę
Dziewczyny należy zwrócić uwagę na to, że przed grą na gitarze będą musieli pozbyć się długich paznokci.

Porada
Umieść gitarę w zależności od tego, którą ręką grasz (jeśli jesteś leworęczny, to umieścić narzędzie trzeba będzie już nie na lewą, a prawą nogę). Ta sama sytuacja jest z układem strun. Wystarczy umieścić je w odwrotnej kolejności. Najważniejsze jest to, aby podczas gry czuć się komfortowo i nie odczuwali niedogodności.

logo
Kategoria:
Muzyka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.