Jak dowiedzieć się tempo na „Мегафоне”

Przy zakupie karty sim u tego lub innego operatora komórkowego można zmierzyć się z wyborem planu taryfowego, który jest pewną formą oferty. Każdy tempo ma swoje indywidualne nazwy, stawki i warunki. OAO „Megafon” jest jednym z najbardziej popularnych telefonów firm, z jej usług komunikacji korzystają miliony osób. Ten operator ma kilkadziesiąt planów taryfowych. Uzyskać potrzebne informacje możesz w każdej chwili zupełnie za darmo.

Jak dowiedzieć się tempo na

Instrukcja

1
Spójrz nazwa planu taryfowego w umowie, które wcześniej zawarły przy zakupie karty sim OAO „Megafon”. Jeżeli ten dokument zostanie zgubiony lub wcześniej zmieniali tempo, możesz skorzystać z telefonicznym biurem obsługi klienta. W sieci „Megafon” wpisz krótki numer 0500.
2
Następnie wysłuchaj автоинформатор lub naciśnij „1”, aby wejść do gabinetu. Aby dowiedzieć się nazwa planu taryfowego naciśnij „3”.
3
Jeśli chcesz uzyskać informacje o taryfie opłat i usług, na warunkach, wpisz 0500. Następnie naciśnij klawisz „4”.
4
Możesz również dowiedzieć się nazwa planu taryfowego u operatora. Aby to zrobić, dzwoniąc pod numer 0500, naciśnij przycisk „0”.
5
Dowiedz się nazwa planu taryfowego za pomocą polecenia USSD. Wpisz w sieci „Megafon” następującą kombinację znaków: *105#. Przed tobą pojawi się lista, która będzie składać się z takich elementów, jak „Moje konto”, „Tempa”, „Usługi”, itp. Kliknij pierwszy element, aby to zrobić, naciśnij klawisz „1”. Po tym pojawi się kolejna lista, tutaj trzeba będzie kliknąć w „10”. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat dostępnych taryf, wpisz ze swojego telefonu następujące polecenie: *105*2#.
6
Uzyskaj informacje o planie taryfowym za pośrednictwem centrum obsługi abonentów. Biura znajdują się praktycznie w każdym mieście, gdzie odbywa się zasięg OAO „Megafon”. W celu ustalenia adresu, skontaktuj się z operatorem lub postępować instrukcje автоинформатора (wpisz 0500, a następnie naciśnij klawisz 7). Również uzyskać informacje o adresach biur można za pośrednictwem oficjalnej strony w internecie.
7
Zobacz transmisji danych przez internet. W tym celu przejdź na stronę operatora komórkowego OAO „Megafon”, wybierz „Narzędzia-Przewodnik”. Wprowadź hasło, i numer telefonu. Na otwartej przedniej stronie pojawi się nazwa podłączonego taryfy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.