Jak dowiedzieć się login w Moim Świecie

„Mój Мир@Mail.Ru” — to sieć społecznościowa od rosyjskiej firmy Mail.Ru, która jest miłym dodatkiem do wszystkich projektów tego rodzaju. Rejestracja w niej jest bezpłatny, ale wymaga obowiązkowego posiadania-mail w serwisie Mail.Ru. To raczej plus niż minus, ponieważ adres e-mail używany do każdego projektu tego typu.

Jak dowiedzieć się login w Moim Świecie

Instrukcja

1
Zdarza się, że znalazłem starego znajomego i chcę z nim porozmawiać przez Mail.Ru Agent. Ale aby go dodać, trzeba znać login. Im jest adres twojej poczty, np. [email protected],gdzie zamiast @mail.ru może być również @bk.ru, @list.ology @inbox.ru. On jest wyjątkowy i ma zastosowanie do każdej usługi-mail. Aby dowiedzieć się, wykonaj następujące kroki:
2
Uruchom przeglądarkę i przejdź do strony głównej Mail.Ru;
3
W górnym menu wybierz opcję „Mój Świat”;
4
Po pobraniu twojej strony, otwórz stronę człowieka, nazwę użytkownika, którego chcesz dowiedzieć się;
5
Przesuń kursor na ikonę pieski, która znajduje się po lewej stronie nazwy człowieka, może być czerwony lub zielony;
6
5. Na dole po lewej stronie okna przeglądarki zobaczyć link rodzaju http://www.mail.ru/agent?message&[email protected] gdzie [email protected]– to login. I trzeba wpisywać w Konsoli wyszukiwania dla człowieka.
7
Jeśli link nie jest widoczny, wykonaj następujące czynności: przesuń kursor na ikonę pieski, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Kopiuj adres odnośnika” – jeśli masz Google Chrome lub Opera, „Kopiuj link” – jeśli Mozilla Firefox i „Kopiuj skrót”, jeśli program Internet Explorer;
8
Następnie otwórz nową kartę w przeglądarce, przesuń kursor do paska adresu przeglądarki, kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie „wstaw link”;
9
Powinien pojawić się odnośnik http://www.mail.ru/agent?message&[email protected] gdzie [email protected] i jest login odpowiedniej osoby. Po prostu skasuj niepotrzebne i zostaw jeden login. Teraz można go używać w odpowiednich celów.
10
Proces znalezienia logowania na stronie Mój Świat nie jest szczególnie skomplikowane, jeśli choć trochę zna podstawy korzystania z internetu i masz ogólne pojęcie, co to jest link i przeglądarki. Miłego surfowania!
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.