Jak wysłać pocztówki do przyjaciela w Moim Świecie

Jeśli jesteś zarejestrowany w sieci społecznej „Mój świat”, to masz okazję pogratulować tam swoich znajomych, wysyłając im kartkę z pozdrowieniami. To nie jest takie trudne, po prostu skorzystaj następujące zalecenia.

Jak wysłać pocztówki do przyjaciela w Moim Świecie

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – pocztówka;
  • – rejestracja w sieci „Mój świat”.

Instrukcja

1
Zaloguj się w sieci społecznej „Mój świat”, wpisując swój login i hasło. Znajdź na swojej stronie opcję „Przyjaciele”. Kliknij na profilu znajomego, pogratulować którego zamierzasz. Przewiń stronę w dół i zwróć uwagę na opcję „księga Gości”. Kliknij przycisk „Dodaj wpis”. Napisz tekst swoich życzeń w jasnym polu.
2
Dodaj kartkę. Można namalować obraz lub dołączyć zdjęcie. Jeśli chcesz stworzyć własną kartkę, kliknij na link „Rysunek”, znajdujący się pod polem tekstu. W wyświetlonym oknie powinien pojawić się edytor. Masz możliwość wprowadzania tutaj poprawki, malując obraz. Poza tym, tu można dodać muzykę lub wideo.
3
Kliknij przycisk „Wstaw”, tym samym po zakończeniu tworzenie pocztówki. Przez jakiś czas w księdze gości twojego znajomego zostanie utworzony obraz. Jeśli nagle nie spodoba, masz możliwość, aby go usunąć, klikając na odpowiedni link.
4
Wybierz przycisk „Dodaj wpis”, kliknij link „Zdjęcia”. Można pobrać kartkę znajdującą się na komputerze, lub znaleźć ją w internecie. Jeśli chcesz pobrać kartkę z PC, postaw znacznik obok pozycji „Fotografia”, a następnie kliknij „Przeglądaj”. Następny twoje zadanie – znaleźć folder „Moje obrazy” i wybrać stamtąd odpowiedni obraz. Dalej, wykonywane są polecenia: „Otwórz” i „Pobierz”.
5
Znajdź kartkę w internecie, wchodząc na stronę z odpowiednim obrazkiem. Prawym przyciskiem myszy wywołaj menu kontekstowe na zdjęcie i wybierz „Kopiuj adres obrazka”.
6
Przejdź do okna dodawania zdjęcia, zaznacz napis „Z internetu”. Umieść kursor w pusty wiersz, a następnie naciśnij kombinację klawiszy Insert+ Ctrl + Shift . W wyniku tych działań skopiowany link pojawi się w tym polu. Kliknij „Pobierz”. W ciągu kilku sekund będziesz mógł zobaczyć kartkę z życzeniami, którą wysyłasz do znajomego.
7
Oprócz dodawania w księdze gości, można po prostu wysłać pocztówkę w prostym komunikacie, dodając ją do tekstu (lub bez tekstu) w powyższy sposób z internetu lub z komputera.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.