Jak wysłać nagrania wideo do znajomego

Podczas spotkań towarzyskich, zwłaszcza na specjalne okazje chcesz, obowiązuje amatorskie zdjęcia i filmy, aby później bohaterowie dnia mogli spojrzeć na siebie z boku, przypomnieć sobie jakieś szczegóły imprezy i tak dalej. „Operator” może wysłać pozycję każdemu osobiście, na osobnym nośniku, ale bardziej ekonomiczne wysłać wpis Vkontakte na ścianę do znajomego.

Jak wysłać nagrania wideo do znajomego

Trzeba

  • Komputer z podłączeniem do internetu;
  • Film

Instrukcja

1
Podziel się plikiem wideo w sieci społecznej „Openid”. Zaloguj się, przejdź na swoją stronę, w sekcji „Moje wideo” w menu po prawej stronie.
2
Po prawej stronie znajduje się link „Pobierz plik”. Kliknij ją. W nowym oknie wpisz nazwę i opis pliku, sprawdź ustawienia prywatności (możliwość oglądania i komentarzy). Potwierdź decyzję.
3
Na nowej stronie należy zapoznać się z ograniczeniami w wielkości i formatu plików, kliknij przycisk „Prześlij film wideo”, aby wybrać plik ze swojego komputera lub „Dodaj link z innych stron internetowych”.
4
Dla pierwszego przypadku należy kliknąć na wybranym pliku z komputera dwukrotnie i poczekaj, aż film zostanie pobrany na stronę i taktuje. W drugim przypadku, wprowadź link. Pojawią się pola z nazwą i opisem pliku. Zmodyfikuj informacje, według własnego uznania, zmienić ustawienia prywatności, a następnie kliknij przycisk „Zapisz”.
5
Wejdź na stronę przyjaciela, znajdź na jego ścianie pole do wpisywania wiadomości i kliknij na nią kursorem. Kliknij wyświetlony przycisk „Dołącz”, a następnie „Film”. Wybierz z wyświetlonej listy nowo pobrany plik, kliknij na niego. Kiedy szkic pliku pojawi się na ścianie użytkownika, kliknij pod nim przycisk „Wyślij”.
Należy zwrócić uwagę
Niektórzy użytkownicy zamykają dostęp do wiadomości na swojej ścianie. Przygotuj się, że pola wpisywania wiadomości nie będzie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.