Jak naprawić mail pl agent

Mail.ru Agent – wygodne narzędzie do wymiany wiadomości tekstowych, wykonywania audio i wideo, udostępnianie plików itp. aby z niego korzystać, trzeba mieć skrzynkę pocztową na mail.ru. Ale co zrobić, jeśli twój pocztowa włamał? Nie można zapomnieć lub własne hasło dostępu? Jak naprawić Agent?

Jak naprawić mail pl agent

Instrukcja

1
Wejdź na stronę Mail.ru. Aby to zrobić, uruchom przeglądarkę internetową i wpisz w polu paska adresu, bez cudzysłowu www.mail.ru. Przed tobą otworzy się strona główna serwisu.
2
W lewej stronie wyświetlonej strony znajduje się blok „Poczta”. Tutaj normalnie wpisać swoje dane do logowania: login i hasło. Naprzeciwko kolumny hasło należy skorzystać z linku „nie Pamiętasz?”, kliknij na nią. Zostaniesz przeniesiony na stronę odzyskiwania hasła.
3
Jeśli pamiętasz swój login, ale nie pamiętasz hasła, wpisz swój login na pierwszej stronie i kliknij przycisk „Dalej”. Na następnej stronie system spróbuje odzyskać hasło właśnie do pocztową, zadając ci pytanie, który указывался przez ciebie w procesie rejestracji-mail. Odpowiedz na niego poprawnie, a otrzymasz nowe hasło dostępu.
4
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn odzyskać hasło za pomocą tajnego wydania w szufladzie niemożliwe, skorzystaj innym rozwiązaniem – wypełnij formularz pomocy technicznej. Aby to zrobić, kliknij na odpowiedni link na dole na stronie odzyskiwania hasła.
5
Niniejszy formularz należy wypełnić maksymalnie objętościowo. Wpisz jak najwięcej informacji o sobie, to pozwoli odzyskać dostęp do swojego konta w maksymalnie krótkim czasie. Znaczenie tej formy jest następujący: jeśli wprowadzone dane będą się zgadzały z tymi, co użyłeś do rejestracji swojego konta skrzynki pocztowej, na podany w końcu formularza adres zostanie wysłany e-mail z linkiem do zresetowania hasła. Link działa w ciągu trzech dni. Uwaga, nie powtarzaj wniosek przed upływem tego terminu. Podczas powtarzania zapytań system wygeneruje nowe hasło w odpowiedzi na każdy z nich, i po prostu nie można zorientować się, który z otrzymanych haseł jest wierny.
6
Gdy dostęp do pocztową zostanie przywrócony, uruchom Mail.ru Agent i w oknie logowania wpisz nazwę użytkownika i nowe hasło dostępu do skrzynki pocztowej.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *