Jak dowiedzieć się, jaka jest sygnalizacja

Wiedzieć, co to za model alarmu zainstalowany na samochodzie, należy ją wyłączyć, programowanie, naprawy, zakupu dodatkowego pilota. Określić model systemu alarmowego można na różne sposoby, nawet jeśli masz na rękach nie samego pilota lub instrukcje na alarm.

Jak dowiedzieć się, jaka jest sygnalizacja

Instrukcja

1
Zacznij z pilota. Wielu producentów wskazują na pilocie nazwę alarmu. Tak i same piloty w jednym gamie modeli są podobne do postaci lub mają swój charakterystyczny design obudowy. Firma Starline obudowa pilotów niebieskiego koloru. Ale każdy alarm ma jeszcze swoją seryjny model. Zdarza się, że piloty są podobne w wyglądzie, ale zupełnie nie są zgodne między sobą. Definiując firmę-producenta alarm, znajdź stronę internetową, gdzie można bliżej zapoznać się z modelami alarmów.
2
Jeśli pilot bez wyświetlacza lcd, to jeszcze nie znaczy, że alarm bez sprzężenia zwrotnego. To może i dodatkowy pilot i GSM-alarm. W takich pilotach ma 4 przyciski. Jeśli pilot w ogóle nie ma przycisków, to etykieta immobilizer.
3
Jeżeli pilot zostanie zgubiony lub na niego nie można ustalić nazwę, znajdź blok sygnalizacji. Jest on ustawiony pod torpedy maszyny w okolicy pedałów lub schowek. Aby znaleźć dokładną lokalizację bloku, zobacz, gdzie idzie kabelek od diody led. Czasami trzeba rozebrać część torpedy i stojaki boczne. Ale im dalej ukryty blok, tym mniej szans, że go skonfiskować i odetną porywacze somolotu. Na jednostce powinny być wskazane nazwa alarmu, jego numer modelu i numer seryjny.
4
Czasami sam dioda led może pomóc w określeniu modelu alarmu. Na przykład, alarm Black Bug led w kształcie prostokąta, wewnątrz którego biegają światełka.
5
Jeżeli samochód jest nowy i został zakupiony u dealera, skontaktuj się z техцентр wnętrza. Wszystkie salony, zwykle działają z ograniczoną ilością systemów bezpieczeństwa. Mistrz wyposażenia dodatkowego podpowie ci, który alarm jest zainstalowana na komputerze, znajdując swoją kartę techniczną. Tak samo można uzyskać kopię instrukcji obsługi, zamówić dodatkowy pilot i „zarejestrować” go.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.