Co jest potrzebne do otwarcia STO

Ruch samochodowy jest na miejskich ulicach nieubłaganie rośnie, a zapotrzebowanie na wysokiej jakości i terminowe usługi transportu rośnie w postępie geometrycznym. Dlatego otwieranie STO – высоколиквидный i bardzo dochodowy biznes, ale bardzo ważne na początkowym etapie, aby zrobić to dobrze i nie dopuścić do obraźliwego błędów.

Co jest potrzebne do otwarcia STO
Po pierwsze, należy wykupić prawna, tak jak indywidualni przedsiębiorcy w tym zakresie powodują brak zaufania u klientów. Po rejestracji należy wybrać kierunek dalszej pracy, wąski profil. Dealer-pojazdy serwisowane w specjalnych autoryzowanych centrach obsługi klienta, więc nie ma co liczyć. Najlepszy wybór – узкопрофильная STO, na przykład, tylko kontrola naprawy lub naprawa turbin i silników, aby klienci zwracali się do ciebie z konkretnym problemem.

Po drugie, wybrać lokal, nadający się pod STO. W tej kwestii wszystko zależy od twojego budżetu. Dla małego działu serwisowego nadaje izolowana garaż, boks, najważniejsze, aby starczyło miejsca na niezbędny sprzęt. Ale lokalizacja w strefie przemysłowej miasta lub na stacji benzynowej będzie bardziej priorytetowym. Wybierając lokalizację stacji benzynowej, nie zapomnij wziąć pod uwagę wszystkie przepisy sanitarne, zwłaszcza jeśli chodzi o pobliskich obiektów mieszkalnych i zbiorników wodnych. Szczególną uwagę należy zwrócić uregulowania kwestii ze strażakami regulacyjnymi i POLICJI.

Zrób sylwetkę naprawy w wybranym pomieszczeniu, bo mało kto chce oddawać swoje „jaskółkę” w stary i обшарпанный garaż. W zależności od wybranego profilu usług kup i zamontuj sprzęt. Najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić badania doły, ustawić narciarski, sprzęt diagnostyczny i kupić narzędzia ślusarskie. Jeśli będziesz świadczyć usługi w zakresie napraw karoserii, to kup покрасочное i suszarnie.

Zatrudnić wykwalifikowany i doświadczony personel z doświadczeniem w pracy w dziedzinie obsługi samochodów. Jeśli pracownicy nie będą mieć wystarczające kwalifikacje i zręczne ręce, to nie drogi sprzęt nie będzie w stanie to zrekompensować. Wynagrodzenie pracowników w pełni na swoim dyskrecją, ale pamiętaj, że bardziej doświadczeni mistrzowie powinni otrzymywać więcej stażystów. Także nie jest źle, aby nawiązać kontakty z dostawcami części zamiennych, aby zapewnić terminowe klientów niezbędnymi szczegółami.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *