Jak dostać się do służby w AIRBORNE

Jeśli chcesz dostać się na służbę lotnictwo, należy jeszcze do odwołania lub do otrzymania w szkole zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie i sprawności fizycznej.

Jak dostać się do służby w AIRBORNE

Instrukcja

1
Zajmijcie się swoim fizycznym przygotowaniem. Jednak nie zapominaj, że zawodnik DESANTOWEJ musi być nie tylko silny, ale i wytrzymały. Dlatego zajęcia wschodnich sztuk walki idealnie nadają się do takiego szkolenia. Dobrze będzie, jeśli będziesz odwiedzać i sekcję lekkiej atletyki. Przy doborze kandydatów uwzględnia się i kategorii sport i inne osiągnięcia. Więc nie żałujcie sobie i trenuj, aby uzyskać najwyższy możliwy poziom. Swoje szanse w AIRBORNE zwiększą się, jeśli będziesz się zajmować i парашютным sportu.
2
Dbaj o swoje zdrowie. Nie kupuj szkodliwych nawyków w młodym wieku. U ciebie powinno być idealne zdrowie (kategoria ważności „A”) do tego, aby wzięli w powietrzno-desantowe wojska. Dlatego regularnie przechodzą lekarskie i закаляйтесь.
3
Zajmijcie się przygotowaniem psychologicznym. U ciebie musi być na tyle poważna motywacja do służby w DESANTOWEJ. Więc staram się znaleźć trzeźwo patrzeć na rzeczy i uwolnić się od romantycznych złudzeń. Każda usługa (i tym bardziej w tych wojskach) – to przede wszystkim ciężka praca i stały nacisk psychologiczny.
4
Zajmując fizycznym przygotowaniem, nie należy pozostawiać bez uwagi naukę w szkole. Ci mogą potrzebować wiedzy z matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii, języków obcych, обществознанию. I to mają być prawdziwe wiedzę, a nie minimalny kurs niezbędny do złożenia EGE (tym bardziej, jeśli zdecydujesz się spróbować zrobić w Рязанское szkoły wojskowej, gdzie przygotowują specjalistów dla VDV).
5
Jeśli masz bliskich krewnych, ma wyrok, to nie będzie mógł ubiegać się o służbę w szeregach DESANTOWEJ. Nie próbuj ukryć to od pracowników, że lub komisji rekrutacyjnej szkoły, tak jak wszystkie informacje podane призывниками lub абитуриентами, zawsze są dokładnie sprawdzane.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.