Jak znaleźć, kto służył w Afganistanie

Obowiązkiem współczesnych pamiętać zabitych i wiedzieć żyjących żołnierzy-afgańczyków. Weterani wojny w afganistanie obecnie, nie starzy ludzie i aktywnie komunikują się między sobą. Jak znaleźć człowieka, z którym służył w Afganistanie?

Jak znaleźć, kto służył w Afganistanie

Instrukcja

1
Wejdź na stronę http://afgan.ru/. Przedstawiono na niej forum, na którym porozumiewają się dawni wojownicy-afgańczycy i gdzie można spotkać znajomych jego uczestników lub zapytać o interesującym was twarzy. Wykaz jednostek wojskowych w Afganistanie czasów obecności wojsk radzieckich przedstawiony jest na stronie internetowej jako „mojej sukni” poszczególnych dywizji zmechanizowanych strzeleckich i innych jednostek organizacyjnych. Jeżeli znasz miejsce służby, to wejdź w żądany „w nim pomieszczenie dla palących”. Na tej stronie można zobaczyć albumy zdjęć w nadziei, że zobaczę znajome twarze lub z przykrością zajrzeć do „Księgi pamięci”. Spróbuj znaleźć towarzyszy w rubryce „Szukaj однополчан”, podając imię, nazwisko, nazwę i numer jednostki wojskowej, miejsce i lata służby, i inne szczegóły o искомом człowieku. Koniecznie zostaw swoje dane kontaktowe (miasto, adres e-mail, telefon) w wiadomości o zaginionej kolegów.
2
Skorzystaj wyszukiwania dla kolegi siecią „W Армии.ги”, stworzonej specjalnie dla osób, które w pewnych momentach życia były związane z siłami zbrojnymi. Na tej stronie rozdają wojskowe przyjaciele i koledzy. Tutaj można znaleźć człowieka, z którym nie widzieliśmy się od wielu lat, i może zorganizować spotkanie. Strona oferuje zeskanowanych wersji księgi pamięci Afganistanu, gdzie można natknąć się na znane nazwiska.
3
Zobacz informacje na specjalnej stronie KGB www.pv-afghan.ucoz.ru . Raz w liście do głównego menu podane są sekcje, w których można znaleźć konkretnych ludzi: afgańczycy-Bohaterowie Związku Radzieckiego, forum uczestników działań, galeria albumów, lista użytkowników, unikatowe dokumenty i wyszukaj однополчан.
4
Przeczytaj materiał witryn regionalnych stowarzyszeń weteranów Afganistanu, na przykład, свердловского strony weteranów wojny (http://101msp.ru) lub волгоградского Europejskiej spadochroniarzy (http://volgadesant.ru/). Tego typu organizacje prowadzą aktywne życie społeczne, organizując coroczne spotkania weteranów i однополчан w różnych miastach Rosji i wnp. W nadziei, że nie tylko znaleźć, ale i spotkać się z szukaną osobą, zarejestruj się na stronie i wyślij zgłoszenie na udział w takim spotkaniu.
logo
Article Categories:
Służba wojskowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *