Jak dostać się do wojska kobiety

To pytanie nie wczoraj – w ostatnich latach znacznie wzrosła liczba dziewcząt, którzy zdecydowali się wstąpić w szeregi sił zbrojnych Rosji. Według statystyk, dziś u 10% populacji całego składu osobowego sił ZBROJNYCH federacji ROSYJSKIEJ twarz kobiety. Warto przypomnieć, że płeć nie wzywają na armii usługę bez osobistej zgody.

Jak dostać się do wojska kobiety

Instrukcja

1
Jeśli dziewczyny mają pragnienie, by służyć ona może zrobić w szkole wojskowej lub w szkole прапорщиков, a od 2008 roku u nastoletnich dziewczyn, które preferują przyszłego zawodu służbę wojskową, pojawiła się możliwość składania dokumentów w суворовские, нахимовские itp szkoły. Ponadto kobieta może również zawrzeć umowę kontraktową służbę wojskową, do czego jej trzeba udać się na komisariat wojskowy w miejscu zamieszkania. Ale najpierw należy zapytać dowódcę tej części wojskowej, gdzie zamierza służyć, czy są wolne miejsca dla kobiet.
2
Jeśli wybrana oferta znalazła, można przystąpić do wypełnienia odpowiedniego formularza. Ale należy pamiętać, że do wszystkich przekazcie spełniać pewne wymagania, związane z moralnym zdrowiem psychicznym, dopasowane призывному wieku (18 — 35 lat), sprawnością fizyczną do służby w wojsku itp.
3
Jeśli dziewczyna, z jakichkolwiek opcji nie spełnia tych wymagań, to najprawdopodobniej jej pragnienie, aby dostać się do służby się nie spełni. W przeciwnym razie przyszłego obrońca Ojczyzny trzeba przygotować dokumenty, które są przekazywane wraz z wnioskiem: pisemną, życiorys, odpis pracy książki, dokumenty o wykształceniu (musi być wyższym lub średnim zawodowym), dokument tożsamości, a także, jeśli jest mężatką, akt małżeństwa i kopie aktu urodzenia dzieci. Przepisy są i inne dokumenty, ale ich dokładny wykaz lepiej dowiedzieć się u dowódcy jednostki wojskowej. Po co jej pozostało poczekać na decyzje komisji rekrutacja.
4
Po otrzymaniu potwierdzenia o powołaniu, trzeba uważnie przestudiować umowę. Jeśli proponowane warunki są spełnione, podpisać go i wysłać do miejsca usługi.
5
I na zakończenie trochę o tym, że dziewczyny to rzekomo „słaba płeć”. Oczywiście, fizycznie są one znacznie słabsze od mężczyzn, ale to jest równoważone przez poziomem тренированности kobiet i ich biegłość w broni, a także wytrzymałością i odpornością na stres. Jest więc całkiem naturalne, że wygrywając wszystkie cywilne męskie zawody, dziewczyny idą do wojska. I, jak pokazuje doświadczenie, służą Ojczyźnie nie gorzej, niż przedstawiciele płci.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.