Jak dostać się do służby w pułk kremlowski

Dostać się na służbę w Prezydencki (Kremlowski) pułk wielki zaszczyt. Pracownicy tam młodzi ludzie przechodzą ciężką selekcję, ale przebywają w najlepszych warunkach, uczestniczą w uroczystych imprezach, ich często można zobaczyć w telewizji.

Jak dostać się do służby w pułk kremlowski

Instrukcja

1
Jeśli chcesz odbyć służbę w Kremlin półkę i zacząć działać za kilka miesięcy do poboru. W przeciwnym razie przeprowadzić wszystkie niezbędne testy w stosunku do ciebie po prostu nie zdążą.
2
Upewnij się, że fizycznie spełniasz wymagania stawiane przekazcie, kwalifikacyjne do służby w pułk Kremlowski: wzrost od 175 cm do 190 cm, waga w normie, ostrość wzroku w obu oczach – nie poniżej 0,7, normalne postrzeganie kolorów, dobry słuch (postrzeganie szeptu z odległości 6 metrów każdym uchu.
3
Upewnij się, że nie ma podstaw do odmowy przyjęcia w pułk Kremlowski. Należą do nich obecność przebywających za granicą krewnych i ich wyroki za ciężkie przestępstwa. Co do ciebie osobiście, należy również mieszkać w Rosji, nie mieć problemów z prawem (toczącego się postępowania karnego, znakomitego lub unwithdrawn skazanych, odbywania kary). Jeśli jesteś członkiem członkiem zarejestrowany w uzależnieniem od, psycho, skórno-wenerologicznych диспансерах, niestety, sposób w pułk Kremlowski ci zamówiony.
4
Należy pamiętać, że korzyść dla kierunku pułk Kremlowski mają ci, którzy mają ukończone wykształcenie średnie, kto ma dobrą fizycznym przygotowaniem, nienaganny stan zdrowia, typową słowiańską urodą, dobrze postawionego mową. Obecność na ciele blizn, tatuaży i piercing prawie zawsze stanowi podstawę do odmowy. Pochodzenie z pełną sytuowanej rodziny i posiadanie brata bliźniaka mile widziane.
5
Poinformowanie w wojsku o swoim pragnieniu, aby służyć w Kremlin półkę. Po tym, jak zdasz podstawowy wybór tam, trzeba podpisać zgodę na przetwarzanie swoich dokumentów FSB federacji ROSYJSKIEJ, przejść rozmowę kwalifikacyjną z przedstawicielami Kremla półka i pracownikami FSB, wytrzymać testowania. Poczekaj rozwiązania dla twojej kandydatury.
Należy zwrócić uwagę
Służyć w Kremlin półkę można i na podstawie umowy. Lista ofert pracy opublikowano na oficjalnej stronie internetowej Kremla półka.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.