Jak dodać „Skype” do listy dozwolonych programów

Skype — program, za pomocą którego można komunikować się w sieci internet, z wykorzystaniem kamer internetowych. Jeśli poprawnie zainstalowana aplikacja nie uruchomi się na komputerze, należy zorientować się w przyczynach problemów.

Jak dodać

Trzeba

  • – PC;
  • – dostęp do internetu
  • – Skype.

Instrukcja

1
Jedną z najczęstszych przyczyn — to zapora. To narzędzie programowe, które sprawuje kontrolę. Głównym zadaniem sieci ekranu — ochrona sieci komputerowej. Sączy файерволлы pewne programy, które nie nadają się pod ich kryteria lub zasady. Aby rozwiązać problem z uruchomieniem Skype, aplikacji, należy dodać do listy dozwolonych programów.
2
Aby nic nie narusza prywatności użytkownika, obrońca może przypisać wysoki lub krytyczny poziom ostrzegania dowolne aplikacje. Zazwyczaj do ich uruchomienia nie jest zalecane.
3
Jeśli wiesz dokładnie, że Skype żadnej szkody dla KOMPUTERA nie powoduje, otwórz powiadomienie centrum obsługi technicznej systemu Windows — zwykle pojawia się w zasobniku systemowym, obok zegara systemowego. Następnie w menu „Akcje” wybierz opcję „Powiadomienie programu Windows defender” i opcję „Zezwalaj”. Następnie kliknij pozycję Zastosuj kroki”.
4
Zapory systemu Windows — zaawansowana ochrona systemu, który trudno jest skonfigurować prawidłowo, stworzyć pewne proste zasady. Windows Firewall Control to niewielki program, który odbywa się w pasku zadań. Pobierz ją z http://softkumir.ru/index.php?id=1316322872, a następnie wybierz.
5
W Windows 7 i Vista, znajdź ikonę programu w zasobniku systemowym, obok zegara. Program zapewnia dostęp do czterech trybów filtrowania pracy zapory. Wskaźnik stanu każdego z nich można zobaczyć na pasku zadań w postaci ikony.
6
Ustawiając tryb wysokiej filtrowania, można wyłączyć wszystkie połączenia wychodzące. Wszystkie próby połączenia się z internetem z komputera zostaną zablokowane.
7
Tryb średniej filtrowania pozwala ustawić reguły dla określonych programów. Mogę Skype na komunikowanie się przez zaporę, należy go dodać do listy z przepisami. Ustawiając tryb niskiej filtrowania, można zezwól na wszystkie wychodzące połączenia.
Porada
Sprawdź działanie zainstalowanego na swoim KOMPUTERZE programu antywirusowego — on też może blokować pracę Skype. Wyłącz antywirus na chwilę i spróbuj połączyć się przez Skype ’ a. Dodać aplikację do listy dozwolonych programów dla twojego programu antywirusowego.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.