Jak być i co robić, jeśli cię nie zrozumie

Co, twoim zdaniem, najważniejsze w życiu rodzinnym? Oczywiście, miłość. Jednakże, jeśli zdecydujesz się związać swoje życie z innym człowiekiem, to znaczy, że miłość można już znalazłeś. Ale na tym problemy wcale się nie kończą. Najważniejsze jest to, czego zwykle brakuje rodzinnych ludziom – to porozumienie. Mężczyźni i kobiety są bardzo różne, dlatego tak trudne do osiągnięcia wzajemnego zrozumienia. Ale istnieje kilka podstawowych zasad, które pomogą ci uniknąć większości kłótni.

Mężczyźni i kobiety są bardzo różne, dlatego tak trudne do osiągnięcia wzajemnego zrozumienia

Instrukcja

1
Naucz się pokory i spokoju. Musisz być w stanie w każdej sytuacji zachować spokój, zwłaszcza w tych przypadkach, gdy twój mężczyzna – porywczy człowiek. Nieumiejętność w porę powstrzymać swoje emocje prowadzi tylko do kłótni i wzajemnego nieporozumienia. Nawet jeśli bardzo chce wyrzucić swoje emocje, pamiętaj, że to nie rozwiąże problemu. Rozwiązać go może tylko trzeźwy i zdrowy analiza sytuacji, ale na pewno nie skandal.
2
Kierować swoje wysiłki nie przeciwko sobie nawzajem, a gdzieś w jedno koryto. Znajdź wspólny problem, z którym chcielibyście sobie poradzić. Niech ten problem stanie się dla was jakby wspólnym „wrogiem”. To pomoże ci poczuć, aby jesteś po jednej stronie barykady, i kłócić i kłócić się w tym przypadku zupełnie niestosowne.
3
Używaj efekt zaskoczenia. W chwili, gdy poczujesz, że skandal dojrzał i jego nie da się uniknąć, spróbuj zaskoczyć swojego mężczyznę w jakikolwiek niezwykłe, nieoczekiwane działanie. Na przykład, ni z tego, ni z owego zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia fizyczne. Najważniejsze – nie trzymać fold, aby mężczyzna nie przyjął swoje działania za kpina i nie czuł bym jeszcze więcej.
4
Przestańcie obrażać się na wszystko. Mężczyzna kocha nad tobą żartować? Jeśli on cię naprawdę kocha, to na pewno w jego żartach wcale nie ma nic, naprawdę obraźliwe. Dowiedz się, jak odnosić się do nich spokojnie i z humorem. Ponadto, zdarza się, że mężczyzna zaczyna żartować, bo coś niezadowolony i chce sprowokować kłótnię, aby dowiedzieć się relacji. Jeśli w tym przypadku można pokazać spokój i obojętność wobec jego колкостям, to zrozumie, że jego wysiłki są daremne, i skończy się ten cyrk.
5
Naucz się stale wspierać we wszystkim swojego mężczyznę. Mężczyźni, mimo, że uważają się za silnym podłogą, bardzo często potrzebują wsparcia, w bezpiecznym ramieniu. Im potrzebny jest człowiek, któremu można się wypowiedzieć, skarga, człowiek, który oszczędzi mężczyznę. Zostań dla swojego mężczyzny takim człowiekiem, nie wiń go w słabości – bo pomoc jest potrzebna każdemu.
6
Przestańcie budować z siebie ofiarę. Jeśli zaczniesz we wszystkich wzmacniać swoją drugą połówką w szkodą dla siebie, to żadnego porozumienia nie będzie – cały czas będziesz czuć się urażona, a on czuje, że ma nad tobą nieograniczoną władzę. Jeśli ci się coś nie podoba – wyraź to, tylko nie pchać się za bardzo i nie bierz na siebie rolę dowódcy.
logo
Kategoria:
Emocje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.