Jak umieścić punkt w relacjach

Czasami złamać nieudane relacje jest znacznie łatwiejsze, niż przeżyć następujące za rozstaniem miesiącach samotności i dostosować się do nowego romantyczną przygodę. Nawet jeśli kobieta wyraźnie zdaje sobie sprawę, że związek z mężczyzną był jest pozbawione perspektyw, a on sam jest – delikatnie mówiąc, nie rzeczywisty obraz jej cenionych marzeń, pozbyć się natrętnych самокритичных myśli i niespójnych kompleksów „samotni” bywa niezwykle trudne. Sytuacja, gdy inicjatorem zerwania opowiada mężczyzna, i nie jest w stanie wpędzić w głęboką depresję.

Jak umieścić punkt w relacjach

Instrukcja

1
Niestety, rozwiać tę zasłonę moralnego umartwiania nie może ani rada troskliwej dziewczyny, ani nawet pobrany harmonogramu pracy. Ale jest kilka prawidłowych sposobów, które pomogą raczej odpędzić niechciane wspomnienia i otworzyć się na nowy związek.
2
Ciasno negatyw na zewnątrz.
Daj wolę i wyjście negatywnych emocji. Płacz, krzycz, mów znajomym i rodzinie. Nie można się zamknąć fontanna negatywnych i rozpaczy wewnątrz siebie, w przeciwnym razie ryzykujesz długi czas przejść na emeryturę z depresją w swoim świecie zniszczonych nadziei. Znajdź obiekt, na który możesz przełączyć wszystkie uwagi (na przykład, zrób ładne zwierzę).
3
Puść miłość i настройся na nowe uczucie.
Wezwij na pomoc wyobraźni. Psychicznie narysuj swojego napastnika, детализировав jego negatywne strony. Możesz sobie wyobrazić jego śmieszną i żałosną osobą z masą strasznych wad. A teraz zadaj sobie pytanie, jak w ogóle mogła pokochać tak niegodne stworzenie? Wyrwij tę nieudaną stronę ze swojego życia i otwórz czysty arkusz na prawdziwej historii, którą daje ci nowy, młody człowiek.
4
Napisz na kartce wszystkie aspekty „Za” i „Przeciw” danego przerwania.
Postaraj się przeanalizować sytuację i szczerze określić dla siebie, co w waszym związku było słuszne, a co nie. Każdy „gołe” brak pomoże uniknąć tych samych błędów w przyszłości. Nabył doświadczenia będzie kluczem do twojej mądrości i nauczy symulować sytuację.
5
Spędź weekend z korzyścią.
Zbierz firmę ciekawych i uroczych ci ludzi w celu wspólnego wypadu do kina, teatru czy kawiarni. Możliwe, że los szykuje dla ciebie nowe znajomości. Im dłużej będziesz siedzieć w domu, tym bardziej natrętne i bolesnymi staną się myśli, więc zamknijcie się w mieszkaniu, a pozwól bliskim ludziom pomóc ci.
6
Eksperymentuj.
Możesz w końcu to, co zawsze chciałam, ale nie mogłam zrealizować z powodu odrzucenia przez swojego byłego towarzysza: zrób ekstrawaganckie fryzury, kup drogie эпатажную rzecz, udaj się w długo oczekiwaną podróż.
7
Zamknij drzwi.
W dosłownym, a nie dosłownie. Прегради mu na drodze hipotetycznego powrotu. Nawet jeśli on będzie prosić i błagać o jeszcze jednej próby lub zaproponuje zostać przyjaciółmi, nie poddawaj się słabości, prowokującej romantyczny wspomnieniami o dawnych przyjemnych chwil. Nie potrzebujesz złudzenie szczęścia, potrzebujesz wolność i szczęśliwą przyszłość bez zdrajcy.
logo
Kategoria:
Emocje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.