Jak zwiększyć rozmiar ręce

Często u sportowca może być nieproporcjonalny rozwój grup mięśniowych. To może zdarzyć się na skutek nieprawidłowego rozkładu obciążenia. Jednak problem ten można rozwiązać, stosując w proces szkolenia niektóre ćwiczenia.

Jak zwiększyć rozmiar ręce

Instrukcja

1
Упражняйте grotami mięśnie ramion. Biceps – jedna z najbardziej znanych części ręki, która wyróżnia się i przyciąga uwagę innych. Również od niego zależy całkowita ilość ręce. Więc nie zapomnij, aby pracować na biceps 1-2 razy w tygodniu. Do tego celu nadaje się naprzemienne zginanie hantle w łokciach stojąc lub siedząc. Rób to ćwiczenie z obliczeń 4 podejścia do 10 powtórzeń. Ponadto, możesz trenować biceps i na pochyłej ławce „Scott”. Najlepiej to zrobić z delikatnym sztangą.
2
Ćwiczyć triceps z pomocą trenera lub hantle. Te треглавые mięśnie ramion są również bardzo ważne w łącznej wysokości rąk. Wykonuj poniższe ćwiczenia nie częściej niż 1 raz w tygodniu. Taka przerwa jest potrzebny do pełnej regeneracji mięśni. Podejdź do trenażeru „drążek w dół i chwyć za uchwyt chwyt od góry.
3
Opuść ją powoli do poziomu stóp i powoli wróć do pozycji wyjściowej. Zrób co najmniej 5 setów po 10-12 razy, zwiększając ciężar do symulatora od podejścia do podejścia. Można zastąpić to ćwiczenie „francuskim жимом hantle”. To proste zginanie pocisku w łokciach. Rób go z tego samego obliczenia, że i pragnienia w dół.
4
Wzmocnienie ścięgna łagodny pociskami. Oprócz biceps i triceps jeszcze ważne jest, aby wypracować i przedramię, które nie powinny pozostawać w tyle w rozwoju. W przeciwnym razie rozmiar ręce pozostanie bez zmian. Usiądź na ławce, weź niewielką hantle w nadgarstku i połóż przedramię na nogę. Podnieść i opuścić pocisk tylko jednym nadgarstkiem. Poczuj, jak działa twoje przedramię. Zrób 20 powtórzeń na każdą rękę. Najlepiej wykonywać to ćwiczenie codziennie przez 2-3 podejścia.
5
Rób становую pragnienia. Jest to uniwersalna podstawowe ćwiczenia pomoże ci wypracować absolutnie wszystkie mięśnie rąk. Należy go tylko 1 raz w tygodniu. Podejdź do masztu, na podłodze. Nogi umieścić jak najbliżej niej. Weź pocisk chwyt od góry. Jeśli to konieczne, zabezpieczyć ręce specjalnymi pasami. Opuść miednicę w dół. Następnie powoli wstań z ładunkiem, odrzucił ramiona pod koniec ruchu. Delikatnie opuść sztangę na podłogę w pozycji wyjściowej. Zrób co najmniej 8-10 razy w 5 setach.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *