Jak podkręcić ręce эспандером

Aby mieć подкачанное chudziutka, a jej twarz, nie musisz chodzić się codziennymi treningami do „bujania” lub dać dużo pieniędzy za domowy sale kompleks. Niesłusznie niemal zapomniane эспандер ponownie odzyskał popularność. On doskonale rozwija siłę i pompowania mięśni ramion, rąk i tułowia.

Jak podkręcić ręce эспандером

Instrukcja

1
Podstawowa zasada zajęć z эспандером – stopniowe zwiększanie obciążeń. Jeśli dopiero zaczynasz trenować, to lepiej będzie usunąć zbędne sprężyny z эспандера, pozostawiając tylko jedną-dwie. Gdy obciążenie staje się nawykiem, dodać sprężynę i zwiększ liczbę podejść.
2
Wykonując ćwiczenia, obserwuj ruchy rąk. Powinny one zawsze wracają do pozycji wyjściowej, przy czym należy to zrobić nie ostro i nie kosztem całkowitego relaksu mięśni, a płynnie i z pewnym oporem. Minimalna ilość powtórzeń 6, a maksymalna 20 za jednym podejściem.
3
Stań prosto, nogi trzymaj na szerokość ramion. Podnieś ręce do przodu, trzymając przed sobą эспандер, dłonie powinny być skierowane do środka. Na wdechu zacznij hodować w strony bezpośrednie ręce. Wróć do pozycji wyjściowej na wydechu. Rozciąganie эспандер, proszę nie zbaczać temu, dotrzyj do tułów prostopadle do podłogi. W tym samym położeniu ręki z эспандером podnieś w górę, dłonie rozwiń na zewnątrz. Prowadźcie na boki ręce tak, aby sprężyny эспандера poszli za głowę – wdech. Należy zwracać ręce do pozycji wyjściowej na wydechu. Powtórzeń – od 6 do 10.
4
W pokrętło эспандера włóż nogi. Obudowa jest lekko pochylić do przodu i chwyć rękami drugą gałkę, przycisnąwszy ją do klatki piersiowej. Na wdechu zacznij rozprostować plecy, trochę прогибаясь w dole pleców. Na wydechu wróć do pozycji wyjściowej. Jeśli pozwala na to forma fizyczna, następnie dodać sprężynę w эспандер, aby zwiększyć obciążenie. Wykonaj 10-15 powtórzeń.
5
Wykonaj ćwiczenie z dwoma эспандерами, dodając do każdej po sprężynie. Rozsuń stopy na szerokość ramion, włożyć stopy w эспандеры i usiądź. Ugiętymi rękami chwyć temat klamki эспандеров chwyt na dole, aby wyrównać je do ramion. Na wdechu wstawać, nie zginając przy tym obudowa. Na wydechu wróć na poprzednią pozycję. Jeśli masz tylko jeden эспандер, to włożyć w uchwyt jedną stopę, a za drugą rączkę эспандера chwyć obiema rękami, przycisnąwszy ją do piersi. Wykonuj po 6-10 powtórzeń.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.