Jak zwiększyć rozmiar pliku

W większości przypadków plik jest skompresowany informacji. Ona skompresowana odpowiednio formatu w celu zmniejszenia rozmiaru obiektu, często prowadzi do utraty jakości. W przypadku małych rozmiarów, korzystać z takich plików jest wygodne, ponieważ są one szybsze są pobierane i przetwarzane. Ale jest i druga strona – niektóre файлообменники mogą nie zaakceptować nasz plik z powodu tego, że jest on zbyt małego rozmiaru, w tym przypadku należy zwiększyć rozmiar.

Jak zwiększyć rozmiar pliku

Trzeba

  • – komputer
  • – podłączenie do sieci Internet

Instrukcja

1
W przypadku, gdy trzeba zwiększyć rozmiar zdjęcia, można zwiększyć jego powierzchnię przez edytor. Odmianowy traktowanie także zwiększa rozmiar pliku. Jeśli nie chcemy zmieniać obszar obrazu, a chcemy zmienić tylko sam rozmiar, to możemy zapisać bez kompresji przy użyciu formatów, które nie mają kompresji do końca, takie jak pliki z rozszerzeniem „.bmp”.
2
Aby zmienić rozmiar аудиотрека, należy go otworzyć za pomocą edytora. Po tym, jak go otworzyć, zapisać go, wpisując w ustawieniach wyższy bitrate niż jest obecnie. Jakość pliku nie zmieni, ale w życie ustawień programu rozmiar аудиотрека zmieni. Można również zapisać utwór, używając formatu rozszerzenia „.wav”, który nie jest formatem kompresji, jak i formatu „.raw”, odpowiednio, ze względu na to, jego rozmiar zwiększa.
3
Jeśli chcesz zwiększyć rozmiar pliku wideo, należy go otworzyć za pomocą specjalnego edytora, a następnie zapisać go z ustawieniami wyższej jakości i mniejszym stopniem kompresji. Możesz też zmienić rozszerzenie, w którym chcesz zapisać plik, na który obsługuje najmniejszy stopień kompresji.
Należy zwrócić uwagę
Staraj się nie zmieniać ustawienia kompresji, a po prostu zmienić rozszerzenie pliku za pomocą edytora – w tym przypadku zawsze istnieje możliwość, aby przywrócić obiekt do pierwotnego rozmiaru bez utraty jakości.

Porada
Pamiętaj o tym, że jakość pliku od tego, że można go zwiększyć, nie zmienia się!

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *