Jak zwiększyć rozmiar mojego pocztowej

Co zrobić z pełnym po brzegi skrzynką e-mail, szczególnie jeśli wiadomości zapisane w nim ważne, a ich usuwanie nie jest pożądane? Odpowiedź jest prosta – „gruntowanie” mail, dodając dodatkową objętość.

Jak zwiększyć rozmiar mojego pocztowej

Instrukcja

1
Praktycznie wszystkie usługi pocztowe zapewniają swoim użytkownikom możliwość zwiększenia ilości e-mail. Mimo, że podczas tworzenia elektronicznej skrzynki pocztowej jego wielkość wszystkich użytkowników jest taka sama (zazwyczaj waha się w granicach od 100 Mb do 10 Gb), w razie potrzeby można go „podkręcić”.
2
Duża pojemność e-mail od razu po rejestracji oferuje usługę pocztową „Yandex”. Ale jak tylko w nim pozostanie mniej niż dwieście megabajtów wolnego miejsca, skrzynia sam zwiększy swoją objętość na gigabajt. Warto zauważyć, że użytkownik tego nic oprócz regularnych autoryzacji i logowania na stronie internetowej, nie musisz robić.
3
Podobne właściwości i u-mail w serwisie Mail.ru. Z głównej strony pocztowej przejdź do sekcji „Ustawienia”, który znajduje się na górnym pasku pod nagłówkiem „Jeszcze”. W lewej stronie otwartego okna są różne sekcje ustawień. Wybierz opcję „Pojemność skrzynki pocztowej”, po czym kliknąć na link „Zwiększyć”. Ale tę operację można wykonać tylko w przypadku, jeśli w mailu pozostanie mniej niż 100 mb. Po zwiększeniu rozmiaru skrzynki pocztowej podrośnie jeszcze na dwa gigabajty.
4
200 mb – taka startowy zakres usług usługi pocztowe „Рамблера”. Skrzynka na nim można także zwiększyć, ale tylko wtedy, kiedy jest na dziewięćdziesiąt procent zapełnienia listami. Po tym jak dopuszczalny próg zostanie osiągnięty, będzie można napompować pocztowej, tym samym zwiększając jego rozmiar. W tym celu wejdź w „Ustawienia”, przejdź do sekcji „Rozmiar pocztowej” i kliknij link „Zwiększyć”.
5
W ten sam sposób można dodać zwiększyć pojemność skrzynki e-mail i w innych usługach e-mail. Aby to zrobić wystarczy wejść w menu „Ustawienia” i znaleźć odpowiednią opcję.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.