Jak zwiększyć libido

Niskie libido – nie najlepszy gość w relacji mężczyzny i kobiety. Jeśli czujesz, że masz zniknęło pożądanie seksualne, nie zwlekaj i zacznij pracować nad tym, aby ponownie przeżyć te piękne chwile na znalezienie obok ulubionych.

Zwiększenie libido, to odzyskasz radość i romans w relacji.

Instrukcja

1
Naucz się relaksować i być wrażliwe nie tylko od seksualnych gier. Przyjemna muzyka, zapach i migotanie świec, wygodne łóżka… Spróbuj rozpuścić w takiej atmosferze, poczuć jej skórę, jakby do ciebie dotyka twój ukochany. Zwiększając w ten sposób wrażliwość, masz może pojawić się i popęd seksualny.
2
Lubi swoje ciało, opiekuj się nim, baw się z nim. Często zmniejszenie libido świadczy o niepewności w sobie, o tym, co fizyczne wady довлеют nad pragnieniem, aby być kochanym. Zapomnij o nich. Jeśli pokochasz siebie, to zrozumiesz, że taka jak ty, nie jesteś wyjątkowy i na swój sposób doskonałe. Częściej spójrz w lustro i upewniał się w tym.
3
Pieszczoty, które zdarzają się do seksu, nie powinny stać się częścią formalnego. Czasami erotyczna gra wstępna może być nie mniej radosny niż sam akt seksualny. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, ponieważ to właśnie w tym momencie pojawia się rozluźnienie, radość i zaufanie do partnera. Dlatego rozciągnąć sexy laski w dwa lub trzy razy w czasie.
4
Sport i wszelka aktywność fizyczna prowadzi ciało do ciała, a także oczyszcza umysł od niepotrzebnych negatywnych emocji. Nawet pół godziny spacer rozwiać krew przez ciało i прильет ją do wszystkich ważnych narządów, w tym i do tych, co odpowiadają za libido. Możesz uczyć się tańczyć, wykonywać codzienne pobiegać lub po prostu robić ćwiczenia, ale jest to w każdym razie pozytywnie wpłynie na twoje życie seksualne.
5
Możliwe problemy z powodu hormonalne awarii. Należy skonsultować się ze specjalistą i przejść testy. Jeśli poziom testosteronu jest podwyższony, trzeba wyznaczyć hormonalną terapię, która obiecuje to stan do normy.
6
Nie jest tajemnicą, że niektóre produkty, które przyjmujemy w żywności, mogą odgrywać rolę afrodyzjaków. Jedz więcej gorzkiej czekolady, bananów, owoców morza, orzechów, awokado, wątroby, fig. Nie zapomnij użyć „magiczne” przyprawy: czosnek, pieprz, cynamon, kardamon, chrzan, kurkuma, cebula, imbir i koper włoski.
7
Możliwe problemy z libido z powodu tego, że coś jest nie tak w relacji z partnerem. W tym przypadku warto porozmawiać o tobie, nie odkładając na później tę ważną rozmowę.
8
Nie wahaj się powiedzieć sobie nawzajem swoje fantazje erotyczne. Wiele par nie mogą pokonać swoją niepewność, ale jest to niebezpieczne fakt, że z powodu wewnętrznych zacisków może pojawić się niezadowolenie i, w konsekwencji, spadek zainteresowania seksem.
9
Nie zapomnij w szarej rutynie o romantycznych wieczorach, gdzie można pobyć sam na sam, pełne energii siebie, dostroić się emocjonalnie na własne fale. Zorganizować kolację przy świecach, z lekkim pysznym jedzeniem i winem, porozmawiaj o siebie, nie zapominając patrzeć w oczy ukochanej. Być może, w tych momentach można poczuć to, że nie było z tobą przez długi czas.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.