Jak zrobić wydruk połączeń telefonicznych

Abonenci operatorów sieci komórkowych mają możliwość otrzymywać informacje o wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń na telefon komórkowy. Jak uzyskać wydruk połączeń telefonicznych?

Jak zrobić wydruk połączeń telefonicznych

Instrukcja

1
Skontaktuj się z działem obsługi abonentów komórkowej firmy. Przy sobie należy mieć dokument potwierdzający twoją tożsamość. W przypadku, gdy stroną numer nie jest zarejestrowany na ciebie, to weź u właściciela pełnomocnictwo, sporządzone na twoje nazwisko.
2
Zobacz szczegóły połączeń (wydruk) można i za pomocą internetu. Aby to zrobić przejdź na oficjalnej stronie operatora komórkowego. Na przykład, OAO „Megafon” – www.megafon.ru.
3
W prawym górnym rogu odszukaj napis „Service-Przewodnik”, kliknij na nią. Przed wami uruchomi się okno systemu samoobsługi, gdzie trzeba będzie prowadzić dane osobowe: dziesięciocyfrowy numer telefonu i hasło. Następnie wprowadź kod zabezpieczający i naciśnij przycisk „Zaloguj się”.
4
W menu znajdującym się po lewej stronie, w zakładce „konto” znajdź „Szczegółowość ustaleń”, kliknij na opcji. W wyświetlonym oknie wprowadź ustawienia zamówienia: wybierz okres, za który chcesz otrzymać informacje; określ rodzaje połączeń; podaj adres e-mail i formularz wiadomości. W tym przypadku, jeśli boisz się, że ktoś przejrzy te informacje, należy ustawić hasło.
5
Jeśli chcesz dostać powiadomienie o wysłaniu szczegółów, zaznacz pole wyboru obok „powiadamianie SMS”, kliknij „Zamów”. Pamiętaj, że szczegóły połączeń – usługa płatna.
6
W tym przypadku, jeśli jesteś abonentem sieci komórkowej „MTS”, można uzyskać wydruk połączeń telefonicznych poprzez internet, w tym celu wejdź na stronę – www.mts.ru.
7
W prawym górnym rogu odszukaj napis „Wejście do Internetu-Asystent”, kliknij na nią. Wprowadź numer telefonu i hasło.
8
Po tym, jak zostaniesz przeniesiony na stronę, w menu znajdź zakładkę „Szczegóły rozmów”, znajduje się ona w menu często wymaganych poleceń. Kliknij na nią. Wybierz okres szczegółów, sposób dostarczania informacji i format dokumentu. W końcu potwierdzić zamówienie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.