Jak zrobić stronę-portfolio

Strona-portfolio jest przeznaczony do prezentacji najlepszych prac. Do jego stworzenia wcale nie musisz mieć żadnego doświadczenia w сайтостроении, wystarczy użyć jednego z prostych opcji.

Jak zrobić stronę-portfolio

Instrukcja

1
Przede wszystkim trzeba przygotować treści, przeznaczony do umieszczenia na swojej stronie. Mogą to być zdjęcia lub zdjęcia, uzupełnione szczegółowymi czas i datę wykonania, a także linki do klientów. W przypadku jeśli jesteś webmasterem, można umieścić linki do stron internetowych pod ich zdjęciami w celu pełniejszego zapoznania się.
2
Najprostszym rozwiązaniem do tworzenia portfolio jest korzystanie z jednego z serwisów, mających na celu ułatwienie procesu projektowania i publikowania strony internetowej. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest korzystanie z serwisu ucoz.ru. Z jego pomocą będziesz w stanie w krótkim czasie stworzyć własną stronę internetową i umieścić go na darmowym hostingu. Istotną zaletą korzystania z tego serwisu jest duża ilość gotowych szablonów, które można wykorzystać. Możesz też w dowolnym momencie przenieść stronę na płatny hosting, płacąc odpowiednią kwotę.
3
Można również korzystać z usług, które oferują możliwość tworzenia flash internetowych w trybie online. Istotną różnicą tych usług od innych jest to, że z pomocą nich można odnieść nie tylko do szybkiego tworzenia strony internetowej, ale i bardzo miłego dla oka wyglądu. Jednym z najbardziej przydatnych serwisów jest strona wix.com. Wybierz jeden z wielu szablonów umieszczonych na nim, po czym edytować. Za pomocą tej usługi możesz umieścić go na darmowym hostingu, jak i na osobnej, przy tym płacąc abonament za korzystanie z.
4
W przypadku jeśli nie masz ochoty przenieść stronę na osobny hosting, ale chcesz pozbyć się domeny trzeciego poziomu, możesz korzystać z takiej usługi, jak dot.tk. Z jego pomocą można łatwo ukryć prawdziwy adres twojej strony internetowej. Aby to zrobić zaloguj się na serwerze, po czym wybierz nazwę strony na domenie .tk i wklej link do strony, który trzeba ukryć.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.