Jak zrobić status niewidoczny

Sposoby uzyskania niewidzialności od dawna i dobrze znane – czapka-bramka, zaklęcie niewidzialności i specjalne narzędzie im. H. G. Wellsa. Ale internet-rzeczywistość – to inny świat i społecznościowy „WK онтакте” oznacza wykorzystanie nowych metod.

Jak zrobić status niewidoczny

Instrukcja

1
Skorzystaj z najbardziej prosty i uniwersalny sposób uzyskania niewidzialności na stronie „Vkontakte” – zaloguj się do systemu w zwykły sposób, a następnie przejdź do sekcji „Prywatne wiadomości”. Nie należy podejmować żadnych działań w ciągu 15 minut – czas potrzebny do przekroczenia limitu czasu i zaniku statusu „W sieci” – i w żadnym wypadku nie otwierać stronę profile.php. Po tym można swobodnie poruszać się po dowolnej strony, za wyjątkiem swojego profilu i stron głównych profili innych użytkowników.
2
Uruchom przeglądarkę Opera i rozwiń menu „Narzędzia” w górnej serwisowej panelu okna aplikacji. Przejdź do opcji „Ustawienia” i wybierz opcję „Zaawansowane”. Rozwiń link „Sieć” i odznacz pole „Włącz automatyczne przekierowanie”. Utwórz nową kartę i zaloguj się na swojej stronie w sieci społecznej „vkontakte” w standardowy sposób z wprowadzeniem nazwy konta i hasła. Poczekaj na pojawienie się komunikatu o błędzie, a następnie przejdź do dowolnie wybranej strony serwisu, za wyjątkiem profile.php. Wróć do okna dialogowego ustawień przeglądarki sieci „Sieć” i zastosuj pole wyboru „Włącz automatyczne przekierowanie” (dla przeglądarki Opera).
3
Uruchom przeglądarkę Mozilla Firefox i otwórz okno dialogowe ustawień przeglądarki internetowej wprowadzeniem wartości w about:config w pole tekstowe paska adresu. Potwierdź wykonanie polecenia przez naciśnięcie przycisku funkcyjnego Enter i w wierszu „Filtr”. Wprowadź wartość network.http.redirection-limit znajdująca się w polu i poczekaj na wyświetlenie wybranego parametru. Zmień ustawienie wybranego parametru przekazywania z istniejącego na 0 i skorzystaj z powyższym algorytmem działań w celu uzyskania stanu niewidzialności w sieci społecznej „W kontakcie” (dla Mozilla Firefox).
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.