Jak zrobić podkład

Od czasu do czasu do treningów wokalnych, karaoke, bgm pokazu slajdów i prezentacji, oraz do innych czynności, osoba wymaga минусовка jakiejś konkretnej piosenki. Podkład wielu utworów w Internecie, ale czasami znaleźć минусовку odpowiedniego utworu nie jest możliwe, i trzeba zrobić ją samodzielnie. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić минусовку utwory za pomocą programu Adobe Audition.

Jak zrobić podkład

Instrukcja

1
Zainstaluj i uruchom program, a następnie zrób kilka kopii danego utworu muzycznego w tym samym folderze. Wystarczy czterech egzemplarzy – dla niskich, średnich, wysokich tonów, i kopia oryginału.
2
Otwórz wszystkie kopie w oknie programu i przejdź do utworu oryginalnego dźwięku. Przejdź do falę dźwiękową, odpowiednią do danego utworu, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na zaznaczeniu. Wybierz w menu w sekcji „Filtry” i wybierz opcję „Wyjmowanie” kanału centralnego, aby otworzyć okno ustawień pobierania.
3
Ustaw suwak „Poziom głównego kanału”, aby wyregulować głośność, i „Ustawienia dyskryminacji”, aby wyregulować szerokość cięcia. Okresowo słuchaj, co się dzieje, naciskając przycisk „Podgląd”. Gdy wynik cię zadowoli, kliknij OK.
4
Teraz wybierz kopię utworu, który wybrałeś dla niskich częstotliwości. Ponownie przejdź do falę dźwiękową i wybierz w menu „Naukowe filtry”, podając filtr „Баттерворд”. Ustaw częstotliwość odcięcia 800Hz i odsłuchaj utwór przyciskiem „Przeglądaj”. Osiągnąć takiego efektu, aby głosy były jak najmniej, a instrumentalnych strat przy tym nie było w ogóle.
5
Te same czynności wykonaj z pozostałymi egzemplarzami utworu, edytorstwa średnie częstotliwości w „pasmo” i ustawiając wartość 800-6000Hz. Skracanie wszędzie kanał centralny.
6
Po tym, jak wszystkie utwory zostaną pocięte na częstotliwości, wybierz w menu „Wielośladowe” i przeciągnij każdy plik na swój tor, umieszczając je jeden nad drugim, bez przerw. Posłuchaj wynikowy минусовку przyciskiem „Play”, w razie potrzeby wyregulować korektor, unosząc w górę średnie częstotliwości, i zapisz смикшированный wielośladowe w pliku MP3.
logo
Article Categories:
Muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *