Jak zrobić jadalnią

Tutaj stawiasz gości, kolacja wieczorem z całą rodziną, prowadzić rozmowy bez pośpiechu po herbatę. Stół powinien być ciepły i przytulny, by stać się dumą i zazdrość znajomych. Podejdź do jej organizacji z całą swoją powagą i umysłem.

Jak zrobić jadalnią

Trzeba

  • – meble.

Instrukcja

1
Czasami nie ma możliwości, aby wyróżnić miejsce w pokoju do jadalni, a w kuchni wolnym pozostaje tylko jeden kąt. Ale ten najbardziej wypoczynkowa można zorganizować tak przytulne i wygodne, że będziesz siedzieć tu przy filiżance herbaty całymi wieczorami. Kiedy będziesz wybierać meble, pamiętaj wszystkie wymiary wolnej przestrzeni, aby pozostał przejście i miejsce odchylone pod krzesło. Jeśli z jednej strony stołu u ciebie będzie się narożna sofa, sprawdź, czy jest wystarczająco dużo miejsca między nim i stołem dla człowieka.
2
Przy bardziej przestronnej kuchni rozsądne będzie bardziej staranny wybór na rzecz mebli lub sprzętu. Obliczyć wszystkie opcje. Można zmniejszyć ilość szafek i kupić wielofunkcyjny wyroby techniki mniejszym габаритности, w tym przypadku stół będzie dysponować dużym miejscem.
3
Tutaj będzie można umieścić rozkładany stół, na wypadek przyjścia gości. Bufet z efektywnie расставленной w nim naczynia ładnie pasuje do twojej jadalni grupy.
4
Ważne dla twojego komfortu wybrać odpowiednie oświetlenie do jadalni. Kinkiety na ścianach, jeśli są one wykonane w tym samym stylu z żyrandolem, zupełnie nie przeszkadza jako dodatkowego źródła światła. Bardzo przytulnie wygląda trochę światła w centrum okrągłego stołu. A jeszcze lepiej wygląda żyrandol, wiszący tuż nad stołem. Dołącz do okrągłego stołu świecznik okrągły kształt, a dla kwadratowy – kwadrat.
5
Odległość od dolnego elementu żyrandole do stołu powinno być około 80 centymetrów i ona, oczywiście, nie musi kolidować z gościem restauracji zobaczyć siebie. Żarówki kupić ciepłego odcienia.
6
Mając dużą powierzchnię do organizacji jadalni, poświęć dużo uwagi wystroju i dodatkowych mebli. Pokój dzienny-kuchnia to idealne miejsce dla małego eleganckiego bufetu – nie trzeba będzie biegać za talerze do kuchni tej szafki. Obrus i zasłony wykonaj w jednym stylu, można dodać poduszki, pokrowce na krzesła. Wąskie półki pod pamiątki i stylowe obrazy lub plakaty ozdobią i ożywią wnętrze.
7
Stół w dużym salonie z kominkiem – to luksus i doskonały smak. Meble z naturalnego drewna, rzeźbione i inkrustowane, drapowania na wysokich oknach, puszysty dywan i ciężkie świeczniki. Wszystko jest idealne! Dodaj tylko świeże kwiaty w wazonach i owocowe kompozycje w dekoracyjnych owocach.
logo
Article Categories:
Projekt mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *