Jak wyposażyć łóżko w pokoju

Przejście z wieku dziecięcego do nastolatków towarzyszy intensywny wzrost, co rodzi konieczność wymiany mebli w pokoju повзрослевшего dziecka. Jednocześnie trzeba zmienić wnętrze pokoju.

Jak wyposażyć łóżko w pokoju

Trzeba

  • – meble do pokoju nastolatka;
  • – zestaw do sportowego kuchennego;
  • – budowlane;
  • – oświetlenie.

Instrukcja

1
Pod plac tradycyjnie wyróżniają najlepszą mały pokój w domu lub mieszkaniu. Ale teenage życie i pasje wymagają większej powierzchni. Jeśli masz możliwość, „darowizna” swojej sypialni, aby urządzić pokój dla dzieci dorosłymi.
2
Meble wybrać razem z dzieckiem, aby uczył się podejmować trudne decyzje, brać pod uwagę wszystkie okoliczności i iść na ustępstwa. Najpierw narysuj plan przyszłego pokoju na papierze. Nałóż na rysunku wymiary ścian, dokładne położenie okna i drzwi.
3
Zacznij od dużego i przestrzennego przedmiotu mebli – łóżka lub kanapy. Omów wszystkie plusy i minusy tych opcji. Łóżko bez konieczności demontażu i montażu, ale zajmuje więcej miejsca na długości i nie zawsze nadaje się do tego, aby usiąść na nią z przyjaciółmi. Dlatego wysokiej jakości sofa z dobrym materacem i mechanizmem przesuwnym do pokoju nastolatka nadaje się więcej.
4
Ocenić ilość książek, czasopism, płyt, które trzeba ustawić. Od tego zależy co kupisz – regał, regał lub półki, które można powiesić na ścianie.
5
Kup stół, który będzie i komputerowych, i nadaje się do przygotowania zadań domowych. Aby nastolatek nie zawiedli postawę, ważne jest, aby kupić „właściwe” fotel lub krzesło. Wybierz крутящееся fotel, który pozwoli dziecku na regulację wysokości siedzenia i ułatwi ruchu.
6
Gościnne-to-peer nadaje się gruby, puszysty dywan i fotele-poduszki. Koniecznie należy zakupić do pokoju nastolatka, mały stolik, na który będzie można umieścić poczęstunek.
7
Nie zapomnij o niezbędnych technologii. Sprzęt muzyczny, telewizor, komputer i inne „żetony” dziecka muszą zająć swoje miejsce w pokoju.
8
Porozmawiaj ze swoim dzieckiem o wyborze wykończenia do naprawy w „zakątku”. Poproś go, aby pomóc okleić lub pomalować ściany, położyć wykładzinę. Powiedz wzrosła dziecko o zaletach tego lub innego materiał wykończeniowy, zobacz katalogi w internecie. Razem wybrać fakturę i kolor farby lub tapety.
9
Szczególną uwagę należy zwrócić oświetlenia w pomieszczeniu. Tam powinno być na tyle jasne źródło górnego światła, gry planszowe lub podwieszana lampa na biurku i oprawa u szczytu kanapy lub łóżka.
10
Jeśli twoje dziecko interesuje się sportem, znajdź miejsce na szwedzkiej ściany lub worek gruszek. Dla nastolatek na pewno obecność w pokoju dużego lustra i pojemną szafy na ubrania. Dziewczynka ucieszy туалетному stolika i toaletka, a także całego zestawu drewnianych masz żadnej kostki-skrzynie. Chłopiec oceni stojak pod gitarę i minimalistyczny design jego pokoju.
11
Nie narzucić swój gust dziecka, jeśli nastolatek martwcie się z wyborem, nic się nie stało, on tylko uczy się podejmować decyzje i odpowiadać za swoje czyny. Przecież niedługo z tego wyrośnie i ten pokój stanie się studentem lub sumienny pracownik i sam pełni konstruowania własnego mieszkania.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.