Jak zmienić kąt w mieszkaniu

Za pomocą miłego oryginalnego rozwiązania można ukryć wiele niedoskonałości pomieszczenia: przekształcić nieudaną układ, optycznie poszerzyć mały pokój, zrobić bardziej uderzające nudne wnętrze. Ciekawie urządzony kąt jest w stanie zrobić podświetlenie w otoczenie.

Jak zmienić kąt w mieszkaniu

Instrukcja

1
Jeśli coś zbieramy: modele statków, misie i zabawki z kinder-niespodzianki, możesz zebrać swoje skarby, rozstawione na wszystkich powierzchniach poziomych, i umieścić je w jednym miejscu. Kup piękną narożną półkę szklaną lub drewnianą (szklane w wielu przypadkach będzie bardziej komfortowym rozwiązaniem, ponieważ egzemplarze będzie można rozważyć ze wszystkich stron) i umieścić kolekcję na nią. Goście mogą w każdej chwili przyjść i podziwiać swoimi zabawkami, a nie wędrować z pokoju do pokoju, biorąc pod uwagę ich.
2
Zrób w rogu symulację ruin. Dla realizacji tego planu można kupić tapety, które naśladują murze, i przykleić je. Można również wyciąć z tapety cegły i nakleić na już istniejących tapety. Trochę nierówno przyklejone cegły stworzą efekt starej murowane. Wtedy w kąt będzie można umieścić skrzynię z pościelą lub pudełka, w których przechowywane są przedmioty do robótek.
3
Zaopatrz się w rogu akwarium. Z pięknymi dekoracjami, bogatej roślinności wodnej i kolorowymi rybkami, stanie się prawdziwą ozdobą pomieszczenia i będzie przyciągać spojrzenia gości.
4
Jeśli masz małe dziecko, które ze względu na brak mieszkania nie ma swojego pokoju, wyposaża kąt do jego potrzeb. Umieść drabinę ścianę, gdzie dziecko będzie rozwijać elastyczność, powiesić w rogu dziecięce rysunki. Niech twoje dziecko wie, że ma prywatną przestrzeń, za czystość którego on ponosi odpowiedzialność.
5
Jeśli lubisz rośliny doniczkowe, można stworzyć zielony zakątek w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wskazane jest, aby twoje rośliny można umieścić na różnych poziomach – tak wypełniają całą przestrzeń kąta. Kup kilka wiszących doniczkach, przybić półce, gdzie można umieścić zielonych ulubieńców. Na podłodze należy umieścić wanną z dużym i pięknym roślin: диффенбахией, palmą, fig.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.