Jak zrobić figurki z balonów

Na wakacje zwykle zdobią nie tylko siebie, ale i mieszkanie, aby przybyli goście poczuli atmosferę świąt. Jeśli jest to święto dzieci, to najprawdopodobniej nie obejdzie się bez kul. Oczywiście można powiesić i zwykłe kule, ale teraz w modzie różne figurki, które tworzone są ze specjalnych balonów do modelowania. Dziś będziemy uczyć się robić takie figurki. Do tego potrzebne są następujące materiały: pompa do piłki nożnej, balony do modelowania, literatura, samouczki wideo, marker, klej, wolny czas i wyobraźnia. Śledź nasze instrukcje krok po kroku.

Jak zrobić figurki z balonów

Instrukcja

Kup pompkę do piłki nożnej, jest sprzedawany w każdym sklepie sportowym. Zazwyczaj oprócz igły do piłki w zestaw wchodzi i plastikowa igła. Za pomocą tej igły będziemy nadmuchać balony. Poczytaj o твистинге, o sztuce tworzenia kształtów z balonów do modelowania. Wykorzystując zwykłe kule, można stworzyć całą rzeźbę z kul. Poszukaj tutoriali wideo w internecie. Skorzystaj z lekcji kreatora, który nazywa się Michael Floyd. Jego lekcje w języku angielskim, ale w filmie wszystko będzie jasne.

Jak zrobić figurki z balonów

Kup nauczania literatury na tworzenie kształtów z balonów. Polecam książki Michała Draco „Modelowanie zabawnych zwierząt z balonów” i I. Ясковича „Modelowanie z balonów”. W książkach są instrukcje krok po kroku symulacji różnych zwierząt.

Jak zrobić figurki z balonów

Kup balony do modelowania, zazwyczaj są one nazywane krótko – ШДМ. W sklepie opakowanie takich balonów można kupić za około 130-150 zł. Można również zamówić balony z internetem, będzie co prawda nieco droższe. Kup tokeny, ale nie takie zwykłe. Dopilnuj, aby były one na bazie wody, bo marker na bazie alkoholu może łatwo ulec korozji piłkę. Znaczniki potrzebne, aby narysować u figur zwierząt twarze: oczka, nosek i usteczka.

Jak zrobić figurki z balonów

Ćwiczcie! Aby uzyskać zgrabne figurki, trzeba doświadczenia. Zbierajcie się z dziećmi i naucz się tworzyć figurki. Spróbuj najpierw tworzyć poszczególne elementy, a następnie łączyć je między sobą. Twórz własne postacie, należy kulkę tak, jak uważasz. Włącz swoją wyobraźnię. Udekoruj pokój w improwizowanych figurki na święta, to na pewno podniesie wszystkich gości nastrój!

Jak zrobić figurki z balonów
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.