Jak zrobić choinkę

Jak wiadomo, najlepszy prezent to prezent wykonany własnymi rękami, więc możesz pomóc dziecku pogratulować wam wszystkim szczęśliwego Nowego roku – naucz go rzeźbić sylwestrową piękno. Tak, możesz sobie pogratulować swoich kumpli, вручив im własnoręcznie wykonaną choinkę.

Jak zrobić choinkę

Trzeba

  • – plastelina;
  • – folia;
  • – wykałaczki.

Instrukcja

1
Na początek weź gliny brązowy i слепите pniu. Pień powinien być na tyle szeroki i stabilny, w przeciwnym razie twoja kompozycja po prostu upada na bok. Zrób konopi korzenie – to pomoże елочке stać się bardziej zrównoważone, a i tak wyglądać będzie naturalnie.
2
Teraz podłącz w pniu wykałaczki. To jest i będzie przednia, na drzewa, na którą będziesz naciąg szyszek świerkowych gałązek. Wykałaczka powinna być głęboko wbita w pień, aby korona nie перевесила, a drzewo nie jest do góry nogami.
3
Слепите kilka zielonych stożków o różnych rozmiarach. Trochę сплющите każdy stożek. Zrób świerkowe łapki, wciskając plastelina wewnątrz stożka i robi krawędzi niejednorodne. Нанижите szyszki na wykałaczkę, rozpoczynając od największego i po zakończeniu czystej wierzchołek.
4
Teraz weź drugą wykałaczkę i zacznij rysować igły. Można po prostu wcisnąć na każdym stożku pionowe pasy, a możesz narysować i bardziej skomplikowany wzór z świerkowych gałązek.
5
Pozostaje najprzyjemniejsza część. Teraz trzeba udekorować swoją choinkę, można to zrobić za pomocą wszelkich dostępnych środków. Z resztek gliny w różnych kolorach zrób kulki i „powiesić” na choinkę. Na szczyt podczep czerwoną gwiazdę. Wyciąć z folii deszcz i udekoruj im małą królewnę. Oto twoja choinka gotowa.
6
Jeśli chcesz, aby pamiątka żył długo, слепите jodełkę nie z gliny, a z polimeru gliny. Jedyna różnica – w tym przypadku nie warto robić deszczyk z folii, bo produkt trzeba piec. Ale można zrobić w górnej części otwór, aby jodełkę można było powiesić. Postaw choinkę w piekarniku w temperaturze 110 stopni trzymać tam pół godziny. Prezent gotowy.
Porada
Również dzieci z przyjemnością będą rzeźbić jodełkę z gliny, ciasta, masy ceramicznej. Po tym, jak produkt wyschnie, można go pomalować.

logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.